Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Засідання комісії ТЕБ та НС: червона зона карантину

Вчора, 18 жовтня у міській раді відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному обговорили наступні питання, пов'язані з входженням Запорізької області в червону зону карантинних обмежень.

1. Про епідеміологічний стан на території Дніпрорудненської територіальної громади Василівського району Запорізької області пов’язаний з поширенням гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Про виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Дніпрорудненської територіальної громади.

Відповідно до пункту 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 (зі змінами) рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021 № 38 на території Запорізької області встановлено «червоний» рівень епідемічної безпеки.

На засіданні вирішили ввести всі протиепідемічні обмеження, які передбачає «червоний» рівень епідемічної безпеки на території Дніпрорудненської територіальної громади.

Посилання на Протоколи засідань комісії ТЕБ та НС м. Київ, м. Запоріжжя та м. Дніпрорудне: Протоколи засідань комісії ТЕБ та НС

 

Посилання на карантинні обмеження: Червона зона карантину: обмеження та що дозволено

 

Дата розміщення - 19.10.2021 08:59
Переглядів- 204