Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ БЄЛОВУ АНАТОЛІЮ СТЕФАНОВИЧУ

І знову велика втрата у Дніпрорудненській громаді. Пішов з життя Почесний громадянин міста Дніпрорудне БЄЛОВ Анатолій Стефанович.

Світлий, вагомий слід залишив він на цій землі, в історії нашого міста. У Дніпрорудне приїхав він молодим спеціалістом у 1963 році після закінчення Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту. І з молодечим запалом, невичерпною енергією взявся за обрану раз і назавжди справу - будівельну. Майстер, начальник виробничого відділу праці і заробітної плати тресту «Запоріжрудбуд», і вже з 1968 року - головний інженер даного підприємства. У 1984 році Анатолію Стефановичу довірили очолити весь колектив тресту «Запоріжрудбуд».

Скільки збудовано за часи його роботи! Житлові будинки, міська лікарня, кінотеатр «Сучасник», гірничий технікум, ПК «Гірник», готель «Каховські зорі», школи...

Основний критерій у роботі - якість та своєчасне введення в дію всіх об'єктів.

Під керівництвом Анатолія Стефановича колектив тресту завжди був на висоті, отримував заслужені нагороди.

Висококласний будівельник, принциповий, відповідальний керівник, порядна, добра, уважна і щира людина, надійний друг. І незамінний наставник молоді, якій завжди передавав і ази своєї будівельної майстерності, і свою життєву мудрість. Він завжди робив ставку на молодь, був усім за батька і опікувався проблемами молодих сімей, адже активно допомагав вирішувати проблеми, в першу чергу - із житлом.

За високу громадянську позицію, чесність і принциповість, тверде чоловіче слово його щиро поважали і цінували дніпрорудненці. Спасибі Вам, великий зодчий.

Світла пам'ять нашому заслуженому земляку. Царство небесне Почесному громадянину міста Дніпрорудне БЄЛОВУ Анатолію Стефановичу.

Найщиріші співчуття всім рідним і близьким Анатолія Стефановича від міського голови, депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату Дніпрорудненської міської ради та усієї Дніпрорудненської громади.

Ми сумуємо разом з вами.

Дата розміщення - 04.11.2021 14:46
Переглядів- 146