Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

З ЮВІЛЕЄМ, ВЕТЕРАНЕ!

12 листопада відзначив свій 80-річний ювілей Микола Лаврентійович Бондаренко.

Майже все його доросле життя пов’язано з містом Дніпрорудне, до якого він приїхав молодим спеціалістом після закінчення Нікопольського технікуму та служби в армії.

Маючи «на руках» диплом спеціаліста-будівельника, Микола Бондаренко поступово рухався вгору професійними сходами. У його трудовому «арсеналі» зберігається чимало професій і посад: тесляр, бетоняр, майстер будівельного управління «Цивільбуд», виконроб та начальник дільниці управління «Рудбуд».

Він брав участь у будівництві багатьох об’єктів у м. Дніпрорудне, м. Василівка, с. Мала Білозерка, на проммайданчику Запорізького залізорудного комбінату.

Активний, ініціативний, життєрадісний і відкритий, Микола Лаврентійович завжди був у центрі суспільного життя – очолював молодіжну організацію будівництва, потім був головою профспілкового комітету тресту «Запоріжрудбуд», а після завершення трудової діяльності очолив з першого дня утворення громадську організацію «Діти війни» м. Дніпрорудне. І сьогодні Микола Лаврентійович як член Координаційної ради ветеранів війни та праці Дніпрорудненської міської територіальної громади бере активну участь у житті нашого міста.

Про високу оцінку його трудової та громадської діяльності свідчать багаточисельні Почесні грамоти і Подяки, нагородження знаком «За заслуги перед містом Дніпрорудне».

Привітали ювіляра у день народження, висловили слова пошани та щирі побажання міський голова Євгеній Матвєєв, секретар ради Ірина Ручка, керуюча справами виконкому Наталія Торопова.

 

 

Дата розміщення - 12.11.2021 17:15
Переглядів- 86