Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Інформація станом на 20 березня 2022 року

Шановні дніпрорудненці!

Дніпрорудненська міська рада надає інформацію станом на 20 березня 2022 року.

Громадське формування з охорони громадського порядку «Добровільна народна дружина» продовжує патрулювання міста в нічній час. За минулу ніч було затримано шестеро осіб, які перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, порушували режим комендантської години.

Закликаємо громадян дотримуватися режиму комендантської години, не вживати алкогольні напої у воєнний час та приділяти належної уваги безпеці як своїй, так і своїх близьких.

Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

У цей нелегкий час спеціалісти комунальної сфери як і завжди демонструють свій професіоналізм, аби в наших домівках було світло, вода та тепло, щоб ми отримували потрібні послуги.

Завдячуючи їх роботі, в нашому місті чисто та приємно.

Дніпрорудненська міська рада вітає представників стратегічної комунальної галузі з професійним святом. Висловлюємо щиру повагу та вдячність за турботу про населення у будь-яких умовах роботи. Бажаємо мирного неба, міцного здоров'я, сімейного благополуччя та радісного світлого майбутнього!

В Дніпрорудному народилася 11-та дитина! Вітаємо батьків з народженням немовляти!

 

З повагою, Дніпрорудненська міська рада

Дата розміщення - 20.03.2022 16:50
Переглядів- 244