Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Новини

Платформа Дія Центрів

Для підвищення рівня задоволеності фізичних та юридичних осіб якістю адміністративних та інших публічних послуг, які надаються в центрах надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), 6 вересня 2021 року Мінцифри презентовано Платформу Дія Центрів.

дата розміщення: 28.09.2021 | переглядів: 78 детальніше »

Вітаємо із Днем Туризму

Щиро вітаємо усіх причетних із професійним святом – Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні! Бажаємо усім гарних емоцій, приємних вражень від всіх подорожей, а працівникам цієї галузі бажаємо успіхів та процвітання у цій нелегкій справі. Ваша робота є дуже важливою, бо саме завдяки вам люди отримують змогу насолодитись нашим прекрасним світом, і отримати незабутні емоції та враження.

дата розміщення: 27.09.2021 | переглядів: 268 детальніше »

Вітаємо з Днем дошкілля!

Щиро вітаю вихователів та працівників закладів дошкільної освіти з професійним святом!

Дошкільний вік є особливо важливим і відповідальним періодом у житті кожної дитини. Саме Ви, вихователі, формуєте особистостей, навчаєте і закладаєте дітлахам фундамент майбутнього. Нехай ваша мудрість та знання стануть корисними для кожної маленької людини. 

дата розміщення: 27.09.2021 | переглядів: 80 детальніше »

Засідання тимчасової комісії з питань проведення аварійних ремонтів каналізаційних випусків

23 вересня відбулось засідання тимчасової комісії з питань проведення аварійних ремонтів каналізаційних випусків на 2021 рік. Головували засідання заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Малиш, провідний спеціаліст з питань комунального господарства Олена Ничипурук та члени комісії, визначені розпорядженням міського голови.

дата розміщення: 24.09.2021 | переглядів: 219 детальніше »

Відбулося засідання чергової тринадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

23 вересня в залі міської ради відбулося засідання чергової тринадцятої сесії.

В засіданні прийняли участь 22 депутата, посадовці апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, директори комунальних підприємств міста та засобів масової інформації.

До порядку денного чергової тринадцятої сесії включено 48 питань.

дата розміщення: 23.09.2021 | переглядів: 152 детальніше »

СВЯТО ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ У ЗЛАТОПОЛІ

22 вересня у селі Златопіль відбулося традиційне святкування Дня партизанської слави України, у якому взяли участь представники Дніпрорудненської міської ради - міський голова Євгеній Матвєєв, секретар ради Ірина Ручка, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Лушнікова, керуюча справами виконкому Наталія Торопова, депутат Дніпрорудненської міської ради Микита Шарапов, ветерани військово-морського флоту та мешканці села.

дата розміщення: 23.09.2021 | переглядів: 109 детальніше »

Засідання комісії ТЕБ та НС: "жовта" зона карантину

Сьогодні, 22 вересня в міській раді Дніпрорудненської територіальної громади відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії обговорили питання щодо входження України в "жовту" зону карантинних обмежень та готовність Дніпрорудненської громади до цих умов.

дата розміщення: 22.09.2021 | переглядів: 411 детальніше »

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

21 вересня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Про готовність підприємств житло-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

- Про заходи щодо попередження та ліквідації наслідків метеорологічних надзвичайних ситуацій на території Дніпрорудненської міської територіальної громади в зимовий період 2021-2022 років.

- Про погодження режиму роботи об’єктів сфери обслуговування.

дата розміщення: 22.09.2021 | переглядів: 149 детальніше »

22 вересня – ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ УКРАЇНИ

22 вересня ми з вдячністю і повагою вшановуємо колишніх партизан і підпільників – людей, які у роки війни ставали до нерівного бою з фашистськими окупантами і своєю мужністю та відвагою наближали день Перемоги в тилу ворога.

У цей день ми згадуємо й тих ветеранів партизанського руху, хто не дожив до світлого дня Перемоги, але назавжди залишився у пам’яті нащадків.

дата розміщення: 21.09.2021 | переглядів: 109 детальніше »

НАРАДА З ОСВІТЯНАМИ ЩОДО ВАКЦИНАЦІЇ

20 вересня в залі засідань ДМР відбулася нарада з освітянами Дніпрорудненської міської територіальної громади на тему «Вакцинація проти Covid-19».

Ініціаторами зустрічі стали заступник голови Василівської районної державної адміністрації Богдан Староконь, міський голова Євгеній Матвєєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Лушнікова, директор КНП "ЦПМСД" ДМР Людмила Коломоєць.

дата розміщення: 21.09.2021 | переглядів: 126 детальніше »