Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Новини

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

21 вересня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Про готовність підприємств житло-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

- Про заходи щодо попередження та ліквідації наслідків метеорологічних надзвичайних ситуацій на території Дніпрорудненської міської територіальної громади в зимовий період 2021-2022 років.

- Про погодження режиму роботи об’єктів сфери обслуговування.

дата розміщення: 22.09.2021 | переглядів: 157 детальніше »

22 вересня – ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ УКРАЇНИ

22 вересня ми з вдячністю і повагою вшановуємо колишніх партизан і підпільників – людей, які у роки війни ставали до нерівного бою з фашистськими окупантами і своєю мужністю та відвагою наближали день Перемоги в тилу ворога.

У цей день ми згадуємо й тих ветеранів партизанського руху, хто не дожив до світлого дня Перемоги, але назавжди залишився у пам’яті нащадків.

дата розміщення: 21.09.2021 | переглядів: 116 детальніше »

НАРАДА З ОСВІТЯНАМИ ЩОДО ВАКЦИНАЦІЇ

20 вересня в залі засідань ДМР відбулася нарада з освітянами Дніпрорудненської міської територіальної громади на тему «Вакцинація проти Covid-19».

Ініціаторами зустрічі стали заступник голови Василівської районної державної адміністрації Богдан Староконь, міський голова Євгеній Матвєєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Лушнікова, директор КНП "ЦПМСД" ДМР Людмила Коломоєць.

дата розміщення: 21.09.2021 | переглядів: 131 детальніше »

Засідання постійної комісії з організації безпечного дорожнього руху

Сьогодні, 20 вересня відбулося засідання постійної комісії з організації безпечного дорожнього руху.

Було обговорено наступне питання:

про встановлення дорожнього знаку "Обмеження руху великогабаритного транспорту" на території міста з метою збереження доріг в м. Дніпрорудне. Обмеження руху великогабаритного транспорту планується в районі перехрестя проспекту Ентузіастів та вулиці 50 років Перемоги, а також по вулиці Нижня та Центральна в напрямку автодороги р-37 до ЗЗРК, встановлення дорожнього знаку між Дніпрорудним та Балками, в районі 21 автобази. 

дата розміщення: 20.09.2021 | переглядів: 136 детальніше »

СПОРТИВНА СУБОТА У ДНІПРОРУДНОМУ

У суботу, 18 вересня відбувся спаринговий турнір з боксу між вихованцями КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Гірник» (м. Дніпрорудне) та БК «Бойові рукавиці» (с. Водяне).

Турнір був проведений за ініціативи Дніпрорудненської федерації боксу та БК «Бойові рукавиці» за підтримки Дніпрорудненської міської ради та Василівської районної ради.

дата розміщення: 20.09.2021 | переглядів: 155 детальніше »

День рятівника і поліцейського в Дніпрорудному

Сьогодні, 16 вересня Національна поліція України разом із Державною службою надзвичайних ситуацій України провели інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником» для учнів навчальних закладів міста Дніпрорудне.

дата розміщення: 16.09.2021 | переглядів: 176 детальніше »

Засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії

08.09.2021 проведено засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Василівській РДА у новому форматі. Розпорядженням голови Василівської РДА затверджено оновлений склад членів РНПК – залучені представники колишніх районів Василівського, Михайлівського, Камянсько – Дніпровського, Великобілозерського.

дата розміщення: 16.09.2021 | переглядів: 61 детальніше »

Підготовка до опалювального сезону: заміна старих труб на магістральному трубопроводі

З понеділка, 13 вересня комунальне підприємство «Дніпрорудненські теплові мережі» виконує заміну старих теплових труб на магістральному трубопроводі між вулицями Героїв праці та Молодіжної. Обсяг робіт становить 311 погонних метрів. Роботи виконуються за рахунок інвестиційної програми підприємства. Наявність такої програми регламентується Наказом Міністерства розвитку громад та територій України №191 від 19.08.2020.

дата розміщення: 15.09.2021 | переглядів: 217 детальніше »

Засідання по підготовці бюджетної сфери міста до опалювального сезону

У п'ятницю, 10 вересня у залі засідань Дніпрорудненської міської ради відбулося засідання по підготовці бюджетної сфери міста до опалювального сезону. Головували засідання заступник міського голови Сергій Малиш та директор "Дніпрорудненських теплових мереж" Анатолій Шпонько.

дата розміщення: 13.09.2021 | переглядів: 111 детальніше »

ПІДКОРЕНІ НОВІ СПОРТИВНІ ВИСОТИ

10 вересня 2021 року в місті Запоріжжя на базі спортивного комплексу «Мотор-Січ» проходив відкритий чемпіонат федерації з легкої атлетики Запорізької області серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006 років народження та молодше.

В змаганнях брали участь 170 спортсменів із Запорізьких шкіл - ОСДЮСШОР «Металург», ДЮСШ №10, ДЮСШ «Спартак», ДЮСШ «Локомотив», КЗ «Запорізький обласний спортивний ліцей», а також легкоатлети з Енергодару, Полог та Дніпрорудного.

Команда дніпрорудненців змагалася у складі учнів-спортсменів «Дитячо-юнацької спортивної школи «Гірник», в яку увійшли Антон П’ятак (2004 р.н.), Ксенія Мовчан (2007 р.н.), Вікторія Чивкіна (2013 р.н.) та Маргарита Студенцова (2012 р.н.).

дата розміщення: 13.09.2021 | переглядів: 115 детальніше »