Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Новини

ВШАНУЙМО ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ЗА УКРАЇНУ!

Напередодні знаменних свят у с. Златопіль відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню захисників і захисниць України, у якому взяли участь міський голова Євгеній Матвєєв, секретар ради Ірина Ручка, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Лушнікова, Сергій Кулініч, Світлана Литвин та інші жителі села.

дата розміщення: 13.10.2021 | переглядів: 186 детальніше »

Ведуться осінні роботи з благоустрою території громади

Під керівництвом провідного спеціаліста з питань благоустрою Таїсії Редько почалось активне висадження дерев. З початку жовтня в Дніпрорудненській міській територіальній громаді було висаджено 102 одиниці зелених насаджень: 61 саджанець лип, 11 саджанців блакитних ялинок і 30 саджанців кленів.

дата розміщення: 13.10.2021 | переглядів: 146 детальніше »

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОСИЛЮЮТЬСЯ ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Про це йшла мова під час наради голови обласної державної адміністрації Олександра Старуха з керівниками підприємств та установ критичної інфраструктури області.

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів документів, що затверджують вакцинацію.

дата розміщення: 13.10.2021 | переглядів: 310 детальніше »

Дорогі українці! Шановні захисники та захисниці України!

Дозвольте привітати Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра - Днем Захисника та захисниці України. Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. День захисника та захисниць України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

дата розміщення: 12.10.2021 | переглядів: 78 детальніше »

Привітання з Днем кадрового працівника

Шановні кадрові працівники! Вітаємо Вас з професійним святом!

Підібрати дійсно цінних співробітників – це завдання не з легких. Тому Вашу працю справедливо можна порівняти зі стараннями ювеліра, який шукає дорогі самоцвіти. Від Вашого вибору залежить успіх усієї компанії чи закладу.

дата розміщення: 12.10.2021 | переглядів: 96 детальніше »

З'їзд голів міст Запоріжської області в ЗОДА: підписання Меморандуму про взаєморозуміння

Вчора, 11 жовтня, в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулась зустріч та підписання Меморандуму міських голів міст - Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Токмак, Василівка, Дніпрорудне, Вільнянськ з головою облдержадміністрації Олександром Старухом. Меморандум передбачає, що цього опалювального сезону будуть застосовуватися для населення тарифи на послуги з постачання теплової енергії, розмір яких не перевищуватиме тарифів на кінець минулого опалювального сезону 2020/2021 років.

дата розміщення: 12.10.2021 | переглядів: 171 детальніше »

Активна молодь - успішна громада! Акція оновлення дитячого майданчику в Дніпрорудному

У вихідні дні, 9-10 жовтня, у Дніпрорудному за ініціативою молодих депутатів Дніпрорудненської міської ради Микити Шарапова та Владислава Амірзянова, члена виконавчого комітету міської ради Івана Борисенка відбувся спільний захід по відновленню дитячого майданчика поблизу стадіона школи «Світоч».

дата розміщення: 11.10.2021 | переглядів: 1641 детальніше »

Регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування» у Дніпрі

У Дніпропетровській ОДА 8 жовтня стартував масштабний форум, учасниками якого були представники і Дніпрорудненської міської територіальної громади: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Сохань та директор комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» ДМР ВР ЗО Людмила Герасименко.

дата розміщення: 10.10.2021 | переглядів: 142 детальніше »

Привітання з Днем художника

Щиро вітаємо митців образотворчого мистецтва з професійним святом - Днем художника України!

Люди, які займаються образотворчим мистецтвом, особливі – вони відчувають тонку, непорушну красу світу, приховану від більш приземлених людей. Завдяки художникам наше суспільство отримує унікальну можливість споглядати багато речей, на перший погляд, прихованих. 

дата розміщення: 10.10.2021 | переглядів: 148 детальніше »

Шановні працівники поштового зв'язку!

Сьогодні, 9 жовтні у всьому світі святкують Ваше професійне свято - Всесвітній день пошти.

Ваша професія - не з легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день.

дата розміщення: 09.10.2021 | переглядів: 92 детальніше »