Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Новини

Законне свято законних людей - з Днем юриста!

З 8 жовтня 1997 року в Україні традиційно святкують День юриста. Нотаріуси, адвокати, юрисконсульти, прокурори, судді - майже немає сфери, в якій би ми не звертались за допомогою до цих знавців правосуддя.

Професія юриста - почесна і відповідальна, адже на його плечах лежить обов'язок відстоювати інтереси громадян.

дата розміщення: 08.10.2021 | переглядів: 106 детальніше »

Привітання з Днем вчителя

Шановні вчителі, ваша професія поєднує в собі мудрість, знання, креативність, величезну енергію, доброту, сміливість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни!

дата розміщення: 03.10.2021 | переглядів: 202 детальніше »

Відкриття відновленої спортивної локації у Дніпрорудному

Сьогодні, 1 жовтня, було відкрито відновлену спортивну локацію в рамках президентської програми "Активні парки - локації здорової України" біля стадіону Дніпрорудненського індустріального коледжу.

дата розміщення: 01.10.2021 | переглядів: 388 детальніше »

1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку

Цей вік поважний, цей вік мудрий, цей вік здобутків та перемог. Це діти та онуки, яких Ви радісно зустрічаєте в своїх домівках та завжди чекаєте із нетерпінням наступної зустрічі. Повага, толерантність, мудрість. Це все про людей старшого віку.

дата розміщення: 01.10.2021 | переглядів: 411 детальніше »

"Є професія у світі - серце віддавати дітям!": святковий захід до Дня працівників освіти

30 вересня в КЗ «Дніпрорудненський ПК "Гірник" відбувся святковий захід, присвячений Дню працівників освіти.

У цей святковий вечір привітали освітян Дніпрорудного міський голова Євгеній Матвєєв та начальник відділу освіти, молоді та спорту Дніпрорудненської міської ради Наталія Сохань.

"Бути справжнім педагогом - значить бути справжнім віртуозом своєї справи. Сіяти знання та мудрість учням - це велика й кропітка праця, - відзначила Наталія Федорівна і побажала працівникам освіти здоров'я, натхнення та сил.

дата розміщення: 01.10.2021 | переглядів: 309 детальніше »

Привітання до Всеукраїнського дня бібліотек

Шановні бібліотекарі Дніпрорудненської громади!

30 вересня Ви відзначаєте професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек. 

Щиро зичу вам і вашим родинам здоров'я, сімейного благополуччя, взаєморозуміння та підтримки. Ваша професія є дуже важливою та відповідальною для нашого суспільства! Ви допомагаєте відкрити нам шлях до знань, розвитку та мудрості.

дата розміщення: 30.09.2021 | переглядів: 202 детальніше »

Привітання з Днем усиновлення

Батьки – це наче два міцних крила, що підтримують у польоті долю дитини протягом всього її життя, захищають від негараздів та зігрівають своїм теплом. Мамою і татом можна стати народивши власну дитину, а ще можна стати батьками усиновивши дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування.

дата розміщення: 30.09.2021 | переглядів: 156 детальніше »

Платформа Дія Центрів

Для підвищення рівня задоволеності фізичних та юридичних осіб якістю адміністративних та інших публічних послуг, які надаються в центрах надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), 6 вересня 2021 року Мінцифри презентовано Платформу Дія Центрів.

дата розміщення: 28.09.2021 | переглядів: 116 детальніше »

Вітаємо із Днем Туризму

Щиро вітаємо усіх причетних із професійним святом – Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні! Бажаємо усім гарних емоцій, приємних вражень від всіх подорожей, а працівникам цієї галузі бажаємо успіхів та процвітання у цій нелегкій справі. Ваша робота є дуже важливою, бо саме завдяки вам люди отримують змогу насолодитись нашим прекрасним світом, і отримати незабутні емоції та враження.

дата розміщення: 27.09.2021 | переглядів: 310 детальніше »

Вітаємо з Днем дошкілля!

Щиро вітаю вихователів та працівників закладів дошкільної освіти з професійним святом!

Дошкільний вік є особливо важливим і відповідальним періодом у житті кожної дитини. Саме Ви, вихователі, формуєте особистостей, навчаєте і закладаєте дітлахам фундамент майбутнього. Нехай ваша мудрість та знання стануть корисними для кожної маленької людини. 

дата розміщення: 27.09.2021 | переглядів: 119 детальніше »