Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації окремого індивідуально визначеного майна – кабельно-повітряна лінія електропередачі Фідер 7 напругою 10 кВ мережа 1740 м, що перебуває на балансі виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області, розташоване за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул. Нижня,60 - Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул. Степова, 8.

 

1. Організатор аукціону:

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: 71630, Запорізька область, Василівський район, м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 11;

Код ЄДРПОУ: 23881397.

Координати організатора аукціону:

Адреса (фактична): 71630, Запорізька область, Василівський район, м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 11;

Контакти комісії: тел. 0617561812; контактна особа – 0617563837, електронна адреса: press@dnrada.gov.ua.

Час та місце огляду об’єкта малої приватизації: з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00 за адресою 71630, Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул. Степова, 8.

 

2. Інформація про об’єкт приватизації:

2.1. Опис об’єкта приватизації:

Індивідуально визначене майно – кабельно-повітряна лінія електропередачі Фідер 7 напругою 10 кВ мережа 1740 м, що перебуває на балансі виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області, розташоване за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул. Нижня,60 - Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул. Степова, 8:

 

Найменування підстанції, фідер

ПС «Дніпрорудна», Ф7

Довжина кабельної частини, м

349

Довжина повітряної частини, м

1391

Загальна довжина, м

1740

Повітряна опора, шт.

31

Інвентарний номер

030131

Рік постановки на баланс

2004

Назва об’єкта за балансовою довідкою

ВЛ-10 КВ Фідер 7

 

2.2. Балансоутримувач –виконавчий комітет Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області.

3. Інформація про аукціон:

3.1.Спосіб проведення аукціону:

а). Аукціон з умовами, тобто у спосіб продажу об’єкта приватизації, за яким власником об’єкта приватизації стає покупець, що в ході торгів запропонував за нього найвищу ціну і взяв на себе зобов’язання виконати умови продажу об’єкта приватизації:

Аукціон з продажу об’єкта малої приватизації проводиться не раніше ніж через 20 днів, але не пізніше 35 днів після опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єктів малої приватизації, час проведення аукціону визначається електронною торговою системою автоматично.

Стартова ціна об’єкта: 301280,00 грн. (Триста одна тисяча двісті вісімдесят гривень 00 копійок).Податкова накладна не видається.

Крок аукціону становить 1% стартової ціни, що становить 3012,80 грн.

Розмір гарантійного внеску становить 10% стартової ціни продажу об’єкта, а саме: 30128,00 грн. (Тридцять тисяч сто двадцять вісім гривень 00 копійок). Сплачується на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Розмір реєстраційного внеску становить: 0,2 розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня 2021 року, а саме: 1200 грн. 00 коп. (Одна тисяча двісті гривень00 копійок).

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування інформаційного повідомлення в електронній системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв/закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною системою автоматично в проміжки часу з 19.30 години до 20.30 години, що передує дню електронного аукціону.

У разі, якщо об’єкт, який пропонувався до продажу на аукціоні не продано, проводиться повторний аукціон із зниженням стартової ціни на 50%.

Період між аукціонами з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни становить 20 календарних днів від дати опублікування повідомлення в електронній торговій системі (ЕТС).

б). Аукціон із зниженням стартової ціни.

Дата проведення аукціону: через 20 календарних днів, оголошується ЕТС автоматично.

Стартова ціна об’єкта: 150640,00 грн. (сто п’ятдесят тисяч шістсот сорокгривень 00 копійок).Податкова накладна не надається.

Крок аукціону становить 1% стартової ціни, що складає 1506,40 грн.

Гарантійний внесок для участі в аукціоні становить 10% стартової ціни продажу об’єкта, а саме 15064,00 грн. (П'ятнадцять тисяч шістдесят чотири копійки).

Реєстраційний внесок за участь в аукціоні становить 1200 грн. 00 коп. (Одна тисяча двісті гривень 00 копійок).

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту призначення дати аукціону електронною торговою системою до закінчення кінцевого строку прийняття заяв/закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою автоматично в проміжки часу з 19 години 30 хвилин до 20 годин 30 хвилин, що передує дню проведення електронного аукціону. У разі якщо об’єкт не продано на повторному аукціоні із зниженням стартової ціни на 50%, проводиться аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій із зниженням стартової ціни, визначеної згідно з правилами, встановленими статтею 22 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» на 1%.

Період між аукціонами із зниженням стартової ціни та аукціоном з покроковим зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій складає 20 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення в ЕТС.

в). Аукціон з покроковим зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

Стартова ціна об’єкта: 150640,00 грн. (сто п’ятдесят тисяч шістсот сорок гривень 00 копійок). Податкова накладна не надається.

Крок аукціону становить 1% стартової ціни, що складає 1506,40 грн.

Гарантійний внесок для участі в аукціоні становить 10% стартової ціни продажу об’єкта, а саме 15064,00 грн. (П'ятнадцять тисяч шістдесят чотири копійки).

Реєстраційний внесок за участь в аукціоні становить 1200 грн. 00 коп. (Одна тисяча двісті гривень 00 копійок).

Встановлена кількість кроків в аукціоні з покроковим зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій становить 1 (один).

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту призначення аукціону електронною торговою системою до закінчення кінцевого строку прийняття заяв/закритих цінових пропозицій. Кінцевий термін подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення аукціону.

3.2. Аукціон проводиться відповідно до «Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого Постановою КМУ від 10.05.2018 року № 432 (зі змінами).

До аукціону не допускаються особи на яких поширюється обмеження визначені частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Відповідальність за недостовірність, неповноту поданих документів, а також обов’язок довести відсутність ознак, передбачених частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», покладається на покупця.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески.

Особи, які мають намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачують реєстраційний та гарантійний внески на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь в електронному аукціоні.

3.3. Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до частини 7 статті 14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та «Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого Постановою КМУ від 10.05.2018 року № 432 (зі змінами).

 

До заяви на участь у приватизації об’єктів малої приватизації подаються:

1)для потенційних покупців – фізичних осіб – громадян України – копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян – копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних – юридичних осіб:

- витяг з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадський формувань України – для юридичних осіб – резидентів;

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного банківського або судового реєстру, тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб – нерезидентів;

- інформація про кінцевого бенефіціарного власника, якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

- остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10% стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок, визначений частиною одинадцятою цієї статті;

5) письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

3.4. За результатом проведення аукціону з умовами, здійснити продаж об’єкта нерухомого майна комунальної власності, без земельної ділянки.

3.5. Новий власник (Покупець) зобов’язується в порядку та у спосіб, передбачені чинним законодавством, здійснити купівлю Об’єкта та укласти договір купівлі-продажу на наступних умовах:

Зберегти та забезпечити безперебійну роботу електрообладнання, що входить до складу об’єкта приватизації, а саме забезпечити транспортування електроенергії через технологічні мережі споживачам, субспоживачам відповідно до укладених договорів про постачання електроенергії:

1.Фермерське господарство «Альфа»

2.ТОВ «Виробниче об’єднання «МОЛІС»

3.ТОВ «ПРОПАН-ТРЕЙД»

4.ПП «Дніпротранс»

5.Садове товариство «Машинобудівник - 2»

6.Садово-городній обслуговуючий кооператив «Медик-1Д»

Новий власник (Покупець) зобов’язаний оплатити витрати на проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації в сумі 4500,00 грн. ФОП Мартиненко К.Ю. в місячний строк з дати проведення аукціону, але в будь-якому разі до дати підписання договору купівлі-продажу.

З моменту переходу права власності на об’єкт приватизації покупець, який придбав об’єкт малої приватизації, зобов’язаний виконати всі умови договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, (у відповідності до ст. 26 ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна»).

Виключними умовами для розірвання договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в порядку, передбаченому законодавством, є:

1)несплата протягом 60 днів коштів за об’єкт приватизації з дня укладення договору купівлі-продажу відповідно до його умов;

2) невиконання умов продажу об’єкта і зобов’язань покупця, визначених договором купівлі-продажу, в установлений таким договором строк;

3) подання неправдивих відомостей;

4) сплата за об’єкт приватизації коштів, отриманих з порушенням вимог законодавства, яке регулює відносини у сфері запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення;

5) продаж або в інший спосіб відчуження покупцем приватизованого об’єкта особам, визначеним частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», протягом виконання зобов’язань за договором купівлі-продажу.

Договір купівлі-продажу повинен містити положення щодо відповідальності (звільнення від відповідальності) у разі виникнення форс-мажорних обставин (стихійне лихо, обставини непереборної сили тощо).

На вимогу однієї із сторін договору купівлі-продажу може бути розірвано, у тому числі за рішенням суду, в разі невиконання іншою стороною зобов’язань, передбачених договором купівлі-продажу, у визначені строки або визнано недійсним за рішенням суду.

Додаткова інформація:

В національній валюті для перерахування реєстраційного внеску:

Одержувач: Виконавчий комітет Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області

Рахунок: UA828201720355599001000079250

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м.Київ

МФО: 820172

Код ЄДРПОУ: 04526957

В національній валюті для перерахування гарантійного внеску:

Одержувач: Виконавчий комітет Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області

Рахунок: UA618201720355269001000079250

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м.Київ

МФО: 820172

Код ЄДРПОУ: 04526957

 

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2 

Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі ID:

UA-AR-P-2021-04-05-000001-3.

Період між аукціоном:

Період між аукціоном з умовами, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 20 календарних днів від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

аукціон із зниженням стартової ціни – 20 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта;

аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 20 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта.

Аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку https://prozorro.sale/info/elektronnimajdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2 на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик та з якими адміністратор уклав відповідний договір.

Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації: 29.04.2021 року № 42.

Рішення 42 від 29.04.2021.pdf

 Дата размещения - 30.04.2021 18:16
просмотров - 27