Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

ПРОТОКОЛ №08

ПРОТОКОЛ № 08

засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області

 

м. Дніпрорудне 01 червня 2021

 

Склад комісії:

Голова комісії:

ЛУШНІКОВА Наталія Володимирівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Секретар комісії:

ЛЕВЧЕНКО Олена Михайлівна – провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Члени комісії:

ВОЛИК Яна Миколаївна – начальник юридичного відділу апарату міської ради та її виконавчого комітету;

ВЕРТІЙ Оксана Іванівна – медичний директор КНП «Дніпрорудненська багатопрофільна міська лікарня» ДМР ВР ЗО;

ПАНІНА Ольга Сергіївна – завідувач клініко-діагностичної лабораторії, голова профспілкового комітету КНП «Дніпрорудненська багатопрофільна міська лікарня» ДМР ВР ЗО;

ЧОРНИЙ Андрій Михайлович – директор КНП «Дніпрорудненська міська стоматологічна поліклініка" ДМР ВР ЗО;

ДУСЕНКО Катерина Григорівна – незалежний експерт у сфері здоров’я КНП «Дніпрорудненська міська стоматологічна поліклініка" ДМР ВР ЗО;

БРИК Володимир Іванович – депутат Дніпрорудненської міської ради, член постійної депутатської комісії з питань соціального розвитку міста (освіта, охорона здоров’я, спорт, культура, робота з молоддю).

Відсутні члени комісії: БРИК В.І. з поважної причини (стан здоров’я). 

Порядок денний:

  1. Про перевірку документів, поданих претендентами на конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області та допуск претендентів до конкурсу.

  2. Про визначення дати та часу заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області та проведення співбесіди.

 

Доповідає: Наталія ЛУШНІКОВА 

Розгляд питань:

Затвердження черги денної.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

Порядок денний затверджено. 

1. СЛУХАЛИ:

Наталія ЛУШНІКОВА проінформувала, що за період оголошення конкурсу з 17.05.2021 по 31.05.2021 до виконавчого апарату Дніпрорудненської міської ради надійшла одна заява на участь у конкурсі, а саме, від Коломоєць Людмили Леонідівни.

Документи надані своєчасно відповідно до п. 4.2 діючого Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я, що є об’єктом комунальної власності територіальної громади Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області.

Конкурсна комісія розглянула документи претендента: 

КОЛОМОЄЦЬ Людмила Леонідівна.

Документи на участь у конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області надані претендентом КОЛОМОЄЦЬ Людмилою Леонідівною надані у повному обсязі і відповідають установленим вимогам.

 

ВИРІШИЛИ: Допустити КОЛОМОЄЦЬ Людмилу Леонідівну до участі у конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

Рішення прийнято. 

2.СЛУХАЛИ:

Члени комісії обговорили дату та час заслуховування конкурсних пропозицій учасниці конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області та проведення співбесіди. 

ВИРІШИЛИ: Заслухати пропозиції та провести співбесіду з претендентом на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області 04.06.2021 о 14.00 год. у залі засідань Дніпрорудненської міської ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7

«Проти» - 0

«Утримались» - 0 

Рішення прийнято. 

Голова комісії: Наталія ЛУШНІКОВА

Секретар комісії: Олена ЛЕВЧЕНКО

Члени комісії: Яна ВОЛИК

Оксана ВЕРТІЙ

Ольга ПАНІНА

Андрій ЧОРНИЙ

Катерина ДУСЕНКОДата размещения - 01.06.2021 20:40
просмотров - 43