Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

23 квітня 2021 № 105

 

Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», «Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого рішенням Дніпрорудненської міської ради від 28 січня 2021 №24:

1. Оголосити конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області.

2. Формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області розпочинається 27.04.2021 та закінчується 11.05.2021 включно.

3. Встановити термін прийняття документів від кандидатів до членів конкурсної комісії з 27.04.2021 по 11.05.2021 включно з дня опублікування оголошення конкурсу на веб-сайті Дніпрорудненської міської ради та її виконкому.

4. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лушніковій Н.В.:

- забезпечити опублікування на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради та її виконкому оголошення про проведення конкурсу;

- забезпечити організацію проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ