Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

25 червня 2021 № 160 

 

Про підготовку до святкування 60 – річного ювілею

м. Дніпрорудне

 

 

 

З метою своєчасної підготовки до святкування 60 - річного ювілею м. Дніпрорудне, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.Організувати святкування 60 – річного ювілею 17.05.2021 о 17 годині на території Палацу культури «Гірник» та в зоні відпочинку на Набережній .

2. Затвердити організаційні заходи з благоустрою території міста (додаток 1) та культурно-масові заходи (додаток 2).

3. Керівникам підприємств, установ, організацій та закладів, що перебувають у комунальній власності виконання заходів, зазначених у додатку 1 розпорядження є обов’язковим, керівникам установ інших форм власності та приватним підприємствам – за згодою.

4. Провести 09.07.2021 нараду з керівниками підприємств, установ, організацій всіх форм власності щодо готовності проведення 60 – річного ювілею міста.

5. Звернутися з клопотанням до начальника відділення №2 Василівського районного управління поліції ГУНП У Запорізькій області майора Максима Попова, старшого фельдшера підстанції ШМД м. Дніпрорудне Віктора Маханько, начальника 16 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Анатолія Замули про забезпечення охорони громадського порядку під час проведення міського святкового заходу.

6. Провідному спеціалісту з питань торгівлі та захисту прав споживача апарату виконавчого комітету Світлані Піскун організувати торгівлю в місцях проведення святкування заходу, розміщення дитячих атракціонів.

7. Контроль за підготовкою та проведення святкування 60 – річного ювілею покласти на секретаря ради Ірину Ручку, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Лушнікову, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Петелько, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Малиша.

 

Додаток 1 до розпорядження від 25.05.2021 №160.docx

Додаток 2 до розпорядження від 25.05.2021 №160.docx

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ