Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

12 березня 2021 № 63

 

Про призначення стипендії обдарованій та талановитій учнівській молоді, яка навчається в закладах освіти Дніпрорудненської територіальної громади

 

З метою підтримки обдарованої та талановитої учнівської молоді, яка навчається в закладах освіти Дніпрорудненської територіальної громади, відповідно до міської Програми “Підтримка обдарованої та талановитої учнівській молоді” Дніпрорудненської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням третьої сесії восьмого скликання Дніпрорудненської міської ради від 21.12.2020 № 18, враховуючи рекомендаційні листи КЗ “Дніпрорудненська гімназія “Софія” - ЗОШ І-ІІІ ст. № 1” ДМР ВР ЗО, КЗ “Дніпрорудненська СШ “Світоч” І-ІІІ ст.” ДМР ВР ЗО, рішення комісії щодо визначення стипендії та встановлення розміру стипендії (протокол № 2 від 11.03.2021), керуючись ст. 34, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити стипендіатів та призначити стипендію обдарованій та талановитій учнівській молоді, яка навчається у закладах освіти Дніпрорудненської територіальної громади, у розмірі:

500 грн. в місяць (І стипендія):

- ЗІМІНІЙ Таїсії Олексіївні, учениці 11-А класу КЗ “Дніпрорудненська гімназія “Софія” - ЗОШ І-ІІІ ст. № 1” ДМР ВР ЗО;

- ШПОНЬКО Катерині Володимирівні, учениці 11-А класу КЗ “Дніпрорудненська гімназія “Софія” - ЗОШ І-ІІІ ст. № 1” ДМР ВР ЗО.

400 грн. в місяць (ІІ стипендія):

ЄМЕЛЬЯНОВІЙ Вікторії Сергіївні, учениці 9-Б класу КЗ “Дніпрорудненська СШ “Світоч” І-ІІІ ст.” ДМР ВР ЗО;

ПРИХОДЬКО Марії Андріївні, учениці 10-Б класу КЗ “Дніпрорудненська СШ “Світоч” І-ІІІ ст.” ДМР ВР ЗО.

1. Виплатити стипендію стипендіатам одноразово з урахуванням періоду призначення стипендії (з вересня по грудень) та розміру визначеної стипендії згідно додатку до розпорядження (додається).

2. Начальнику відділу обліку та звітності — головному бухгалтеру апарату міської ради та її виконавчого комітету Ірині БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ перераховувати кошти на особові рахунки стипендіатів, згідно додатку (додається).

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію ЛУШНІКОВУ.

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ