Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

21 жовтня 2021 № 265

 

Про скликання чергової п’ятнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову п’ятнадцяту сесію Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання 25 листопада 2021 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

Внести до проєкту порядку денного засідання чергової п’ятнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання наступні питання:

1. Про затвердження плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2022 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів

2. Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 36 «Про місцевий бюджет Дніпрорудненської міської територіальної громади на 2021 рік (0856000000)»

3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для розміщення та обслуговування об’єкту нерухомого майна) за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Центральна, 51-а, ФОП Бадовій Л.О.

4. Про передачу в постійне користування земельної ділянки для розміщення та обслуговування адміністративної будівлі за адресою: вул. Нижня, 6, м. Дніпрорудне БАСЕЙНОВОМУ УПРАВЛІННЮ ВОДНИХ РЕСУРСІВ РІЧОК ПРИАЗОВ’Я

5. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування існуючої прибудови до гаражу за адресою: Гаражний проїзд, 13, м. Дніпрорудне гр. Долматовій Ю.Я.

6. Про передачу в оренду земельних ділянок для розміщення ганків до аптек за адресами: вул. Центральна, 25 та вул. Центральна, 43/3, м. Дніпрорудне ФОП Мацькову А.Л.

7. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгівельного комплексу «Росинка» за адресою: вул. Центральна, 33а, м. Дніпрорудне ФОП Баліновському Т.М. та ФОП Югову О.Г.

8. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування меблевого салону, крамниці промислових товарів «Бонасел» за адресою: вул. Героїв праці, 17а, м.Дніпрорудне ФОП Багровій Н.В.

9. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови лоджії до крамниці промислових товарів «Домотехніка» за адресою: вул.Центральна, 25/45, м. Дніпрорудне ФОП Масюкевич Г.П.

10. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування вхідного ганку до аптеки за адресою: вул.Героїв праці, 21, м. Дніпрорудне ТОВ «ІНТЕНД»

11. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху за адресою: вул. Тітова, 69, м. Дніпрорудне гр. Дон Н.І.

12. Про припинення дії договору оренди землі для реконструкції об’єкту незавершеного будівництва крамниці «Вікторія» під нежитлове приміщення за адресою: вул. Центральна, 7а, м. Дніпрорудне ТОВ «БВГ-ПЛЮС»

13. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування магазину за адресою: вул. Центральна, 7а, м. Дніпрорудне ФОП Білоусовій О.В.

14. Про внесення змін до договорів оренди землі № 723 та 724 від 05.09.2019 гр. Білоусовій Т.І.

15. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

16. Про намір передати майно в оренду та надання згоди (погодження) на передачу в оренду частини вестибюлю загальною площею 23.0 кв. м будівлі кінотеатру «Сучасник» за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 16

17. Про включення об’єкту оренди – частини вестибюлю загальною площею 23.0 кв. м будівлі кінотеатру «Сучасник» за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 16 до Переліку першого типу

18. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2022 – 2023 роках, нежитлового приміщення – будівлі аптеки № 243 за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Героїв праці. 21а

19. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ