Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення виконавчого комітету

Рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради, які були прийняті 18.02.2020

20 Про підсумки виконання міського бюджету за 2019 рік
21 Про присвоєння адрес земельним ділянкам
22 Про затвердження додаткового списку дітей на пільгове харчування в комунальних дошкільних навчальних закладах міста у І кварталі 2020 року
23 Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим та іншим категоріям громадян міста
24 Про затвердження списків жителів міста на придбання подарункових наборів для привітання
25 Про погодження режиму роботи об’єктів сфери обслуговування
27 Про внесення змін до списку членів ОГК «БУДІВЕЛЬНИК № 1»
28 Про внесення змін до списку членів ОГК «МИР»
29 Про надання дозволу на видалення дерев на території м. Дніпрорудне
30 Про погодження кошторисної документації на «Поточний ремонт каналізаційних мереж в адміністративній будівлі, за адресою: пр. Ентузіастів, буд.11, м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»
31 Про надання та затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Реконструкція квартири №… з прибудовою балкону в житловому будинку по вул. Центральна, …, в м.Дніпрорудне Василівського району Запорізької області».
32 Про видачу та затвердження будівельного паспорту забудови земельної ділянки для будівництва житлового будинку за адресою: вул. Незалежності, …, м.Дніпрорудне Василівського району Запорізької області
33 Про надання та затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Будівництво ПЛ-0,4кВ для електропостачання житлових будинків по вул. Парковій, м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»
34 Про присвоєння адреси об’єкту будівництва: «Будівництво трансформаторної підстанції по вул. Паркова, м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області» (нове будівництво)

Інформація про підсумки фінансово-господарської діяльності КДНЗ за 2019 рік.zip