Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Дванадцята сесія восьмого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 12 сесії від 26.08.2021.doc

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 12 СЕССІЇ від 26.08.2021.doc

ПЕРЕЛІК рішень 12 сесії від 26.08.2021 включених до протоколу.doc

Інформація про стан підготовки закладів загальної, середньої, дошкільної та позашкільної освіти.docx

 

Інформації про підсумки виконання показників фінансових планів комунальних підприємств за І пів 2021

Кінотеатр «Сучасник».zip

КП «Дніпрорудненський міський ринок» за І півріччя 2021 р..doc

КП «Дніпрорудненські теплові мережі».zip

КП «КОМФОРТКП».pdf

 

01 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 36 «Про місцевий бюджет Дніпрорудненської міської територіальної громади на 2021 рік (0856000000)»
02 Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне
03 Про включення об’єкту оренди – нежитлового приміщення загальної площею 27.3 кв. м, розташованого за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Героїв праці, буд. 15, прим. 183, до Переліку першого типу
04 Про намір передати майно в оренду та надання згоди (погодження) на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 223.04 кв. м, розташованих за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Зелена, 2
05 Про включення об’єкту оренди – нежитлові приміщення загальною площею 223.04 кв. м, розташовані за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Зелена, 2, до Переліку другого типу
06 Про затвердження умов оренди нежитлових приміщень № 191 - 193 загальною площею 14.0 кв. м, розташованих на ІІІ поверсі адміністративної будівлі за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд.11
07 Про затвердження умов оренди нежитлового вбудованого приміщення – частини холу першого поверху головного корпусу КНП «Дніпрорудненська багатопрофільна міська лікарня» ДМР ВР ЗО загальною площею 20,0 кв. м, розташованого за адресою: Запорізька обл., Василівський район, м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 2
08 Про затвердження умов оренди будівлі металевої загальною площею 46,0 кв. м, розташованої за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Центральна, буд. 2 літера «Д»
09 Про припинення дії договору оренди землі та договору на встановлення земельного сервітуту для обслуговування торгового кіоску за адресою: вул.Героїв праці, біля буд. 21, м. Дніпрорудне ФОП Неупокой О.М.
10 Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування торгівельного павільйону за адресою: вул. Центральна, 4б, м. Дніпрорудне ФОП Сінчук Л.А.
11 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону за адресою: вул. Центральна, 4б, м. Дніпрорудне гр. Тарасовій Т.О.
12 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Центральна, буд.39, кв. 106 гр. Єрмолкевич Ю.С.
13 Про продовження терміну дії договору № 91 від 07.11.2016 на встановлення земельного сервітуту гр. Михайлюк В.В.
14 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за адресою: СГОК «ЗАРЯ 4», ділянка № 13, м. Дніпрорудне гр. Титаренку В.В.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Каховська, 18 гр. Орєхіній Т.В.
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Каховська, 16 гр. Родіоновій Ю.С.
17 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення тимчасової споруди (навісу) та благоустрою прилеглої до об’єкту території за адресою: вул. Літня, біля буд. 41а, м.Дніпрорудне гр. Засоріну А.А.
18 Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – майданчику для тимчасової зупинки особистого транспорту мешканців будинку по вул. Центральна, 35, м. Дніпрорудне
19 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області Острогляду О.М.
20 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Тітова, 63, м. Дніпрорудне гр. Острогляду О.М.
21 Про скасування рішення дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 27.05.2021 № 27 «Про надання дозволу на встановлення особистого строкового земельного сервітуту на земельну ділянку для розміщення об’єкту з надання послуг поза приміщенням – прокат засобів відпочинку (безкаркасні меблі) за адресою: вул. Набережна, 13, м. Дніпрорудне ФОП Колобовій Ю.С.»
22 Про припинення дії договорів оренди землі для обслуговування крамниці «Комп’ютерний всесвіт» за адресою: пр. Ентузіастів, 4, м.Дніпрорудне ТОВ «КНК-ІНВЕСТ»
23 Про передачу в оренду земельних ділянок для обслуговування крамниці «Комп’ютерний всесвіт» за адресою: пр. Ентузіастів, 4, м.Дніпрорудне ФОП Юдіній О.М.
24 Про внесення змін до рішення восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 29.04.2021 № 31 «Про надання дозволу на встановлення строкового сервітуту на земельну ділянку для встановлення та обслуговування тимчасових споруд за адресою: вул. Молодіжна, 7г, м.Дніпрорудне ОК «ВИШНЕВИЙ САД.»
25 Про скасування рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області № 146 від 20.07.2021 «Про присвоєння адрес земельним ділянкам»
26 Про передачу в постійне користування земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Молодіжна, 3, м. Дніпрорудне ОСББ «МОЛОДІЖНИЙ-3»
27 Про передачу майна, що перебуває у комунальній власності Дніпрорудненської територіальної громади, КП «КОМФОРТ» ДМР на праві повного господарського відання (Музичний пішохідний динамічний фонтан з динамічним підсвічуванням)
28 Про передачу майна, що перебуває у комунальній власності Дніпрорудненської міської територіальної громади, КП «КОМФОРТ» ДМР на праві повного господарського відання (зона відпочинку по вул. Набережна, 13/2)
29 Про умови оплати праці міського голови
30 Про міський цільовий фонд охорони навколишнього природного середовища Дніпрорудненської міської ради
31 Про внесення доповнень до Договору безоплатного користування (позички) комунального майна територіальної громади міста Дніпрорудне № 78/04/18 від 01.03.2018
32 Про внесення змін до плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2021 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів
33 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 22 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дніпрорудненської територіальної громади на 2021 рік»
34 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основних засобів (труби по вул.Шахтарська та Набережна)
35 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основних засобів (засоби котельні № 1)
36 Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області
37 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 23 «Про затвердження Програми боротьби з онкологічними захворюваннями серед населення Дніпрорудненської територіальної громади на 2021 рік»
38 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 24 «Про затвердження Програми розвитку вторинної медичної допомоги населенню Дніпрорудненської територіальної громади на 2021 рік»
39 Про внесення змін та доповнень до рішення шостої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 25.02.2021 № 38 «Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико–санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на 2021 рік»
40 Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Дніпрорудненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області
41 Про затвердження Стратегії розвитку комунального закладу «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
42 Про завершення приватизації, виключення зі складу комунальної власності Дніпрорудненської міської територіальної громади і зняття з балансу комунального майна
43 Про перейменування комунального дошкільного навчального закладу № 2 «Оленка» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області (код ЕДРПОУ 37438896) та затвердження статуту в новій редакції
44 Про перейменування комунального дошкільного навчального закладу № 4 «Дюймовочка» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області (код ЕДРПОУ 37381520) та затвердження статуту в новій редакції
45 Про перейменування комунального дошкільного навчального закладу № 5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області (код ЕДРПОУ 374381515) та затвердження статуту в новій редакції
46 Про перейменування комунального дошкільного навчального закладу № 6 «Струмок» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області (код ЕДРПОУ 37381536) та затвердження статуту в новій редакції
47 Про перейменування комунального дошкільного навчального закладу № 7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області (код ЕДРПОУ 37438880) та затвердження статуту в новій редакції
48 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 №13 «Про затвердження Програми з утримання та експлуатації об’єктів комунальної власності Дніпрорудненської територіальної громади на 2021-2025 роки»
49 Про внесення змін до рішення сорок третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 26.07.2018 № 72 «Про вилучення основних засобів транспортної дільниці КУП «Наш дім» ДМР та подальшої передачі на баланс КП «Комфорт» ДМР»
50 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 34 «Про затвердження структури і штатів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, та виконавчих органів ради на 2021 рік»