Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

ПІДСУМКОВІ ЗМАГАННЯ ВИХОВАНЦІВ ДЮСШ

В останні дні травня вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Гірник» ДМР ВР ЗО брали участь у змаганнях з чотирьох видів спорту.

З 27 по 30 травня у м. Токмак проходив ІІІ Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті тренерів Василя Павлова і Вачагана Матевосяна, срібним призером якого став Максим Лозовий (2009 р.н.) - учень тренера ДЮСШ «Гірник» Андрія Захарова.

29 травня у місті Дніпрорудне пройшов традиційний Відкритий обласний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. на Кубок міського голови, в якому взяли участь близько 130 юних спортсменів-дзюдоїстів у 10 вагових категоріях .

На урочистому відкритті заходу присутніх привітали міський голова Євгеній Матвєєв та директор КЗ «ДЮСШ «Гірник» ДМР ВР ЗО Лілія Аполосова.

У турнірі взяли участь команди Синельниківської обласної ДЮСШ Дніпропетровської обласної ради, Дитячого спортивного клубу з дзюдо «Алмаз» (м. Тернівка, Дніпропетровської області), КЗ «Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боротьби вільної та дзюдо» (м. Запоріжжя), КЗ «Оріхівська ДЮСШ» ОМР, КЗ «ДЮСШ № 3» Мелітопольської міської ради, КЗ «Обласна комплексна ДЮСШ «Олімп» (м. Запоріжжя), КЗ «Більмацька ДЮСШ» БСР БР ЗО, «ДЮСШ № 11» (м. Запоріжжя), Запорізька школа інтернат «Козацький Ліцей» та команди м. Дніпрорудне - спортивні клуби «Тайфун» та «Олімп», КЗ «ДЮСШ «Гірник».

Переможцями та призерами турніру стали Артем Тюков - 1 місце (+46 кг), Ростислав Соколов - 3 місце (27 кг), Дмитро Михайленко - 3 місце (29 кг), Максим Маковоз - 3 місце (32 кг), тренер Сергій Макогон, Алевтина Ковальчук - 2 місце (30 кг), Максим Помазков - 3 місце (27 кг), Кирило Коротков - 3 місце (46 кг), Кирило Морозов - 3 місце (+46 кг), вихованці тренера Вячеслава Кізілова.

Всі призери нагороджені грамотами, медалями, кубками, а переможці змагань ще й цінними подарунками (кімоно).

У той же день на базі Дніпрорудненського індустріального коледжу відбулися змагання на Першість «ДЮСШ «Гірник» з пляжного волейболу серед дівочих команд, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей. В змаганнях взяли участь сім команд дівчат шкільного віку (тренер-викладач Лариса Багмет).

І місце зайняла команда «Орел» (Діана Свєтловська та Ксюша Бікулова), ІІ місце посіла команда «Люди-Х» (Катерина Ракша та Поліна Коробова), ІІІ місце у команди «2» (Влада та Юлія Бойченко). Дівчата були нагороджені медалями та грамотами.

30 травня у м. Мелітополь на базі стадіону «Спартак ім. О. Олексенка» проходив відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь команди з Мелітополя, Запоріжжя, Веселого та Дніпрорудного.

Від Дніпрорудненської команди виступили три спортсмени ДЮСШ - Вікторія Чивкіна (2013 р.н.), Маргарита Студенцова (2012 р.н.) та Антон П’ятак (2004 р.н.), які брали участь у змаганнях такого рівня вперше.

Вікторія та Маргарита змагалися у двох видах бігової програми: 300 метрів та 60 метрів серед дівчат 2010 р.н. та молодше, де показали достойні місця (5 та 6) і порадували результатами своїх тренерів - Анатолія Канюченко, Лілію Аполосову та батьків.

Антон пробіг 100 метрів за 12,13 с. зі своїм кращим результатом та зайняв ІІІ сходинку п’єдесталу, в стрибках у довжину показав результат 5,68 см і посів четверте місце, програвши призеру всього 2 сантиметри.

Вітаємо учасників змагань з високими результатами і бажаємо тренерам і учням «ДЮСШ «Гірник» міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень!