Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Привітання з Днем усиновлення

Батьки – це наче два міцних крила, що підтримують у польоті долю дитини протягом всього її життя, захищають від негараздів та зігрівають своїм теплом. Мамою і татом можна стати народивши власну дитину, а ще можна стати батьками усиновивши дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування.

Уже котрий раз, 30 вересня у день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії в Україні відзначається День усиновлення. Дане свято завжди є прикладом люблячої та міцної сім’ї, взірцем невичерпної життєвої мудрості, душевності, щирості та розуміння, безкрайньої душі та терпіння.

В цей день я щиро вітаю тих синочків і донечок, які знайшли своїх батьків завдяки усиновленню, які відчули радість батьківства й материнства даруючи любов усиновленим дітям. Я, також, дякую усім прийомним батькам і батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу, які щодня безмежною любов’ю зігрівають серця дітлахів у своїх родинах, зціляють стражденні дитячі душі, надають впевненості у завтрашньому дні, виховують достойних громадянам Української держави.

Нехай завжди у Ваших домівках лунає дитячий сміх, а діти виростають здоровими, успішними і щасливими. Хай кожного дня примножується щедрість та милосердя Ваших душ заради дітей, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Зі святом Вас!

 

З повагою, міський голова Євгеній МАТВЄЄВ

 

Служба у справах дітей Дніпрорудненської міської міської ради з нагоди дня Усиновлення вітає усіх, що в свій час розкрили свої душі і впустили в серця дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, усиновивши їх.

Дякую всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям Дніпрорудненської громади! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги! Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

Звертаюся до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

 

Начальник служби у справах дітей Дніпрорудненської міської ради

Ніна ДЖЕМЕЛА

Дата розміщення - 30.09.2021 11:35
Переглядів- 154