Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

"Є професія у світі - серце віддавати дітям!": святковий захід до Дня працівників освіти

30 вересня в КЗ «Дніпрорудненський ПК "Гірник" відбувся святковий захід, присвячений Дню працівників освіти.

У цей святковий вечір привітали освітян Дніпрорудного міський голова Євгеній Матвєєв та начальник відділу освіти, молоді та спорту Дніпрорудненської міської ради Наталія Сохань.

"Бути справжнім педагогом - значить бути справжнім віртуозом своєї справи. Сіяти знання та мудрість учням - це велика й кропітка праця, - відзначила Наталія Федорівна і побажала працівникам освіти здоров'я, натхнення та сил.

За традицією, в урочистій частині святкового вечора Подяками Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Подяками Василівської районної державної адміністрації та Подяками міського голови за високий професіоналізм, сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління були відзначені вихователі, вчителі та викладачі всіх Дніпрорудненських закладів освіти.

 

 

Привітала освітян Дніпрорудного із професійним святом голова Василівської районної організації профспілок працівників освіти і науки України Альона Сєргєєва. Вона побажала колегам здоров'я, людяності, професіоналізму та сил на нові звершення і досягнення, нагородила голів профспілок кожного навчального закладу освіти грамотами Василівського районної організації профспілки освіти і науки України та вручила подарунки.

За допомогу в організації і створенні платформи для святкування 30-ї річниці Незалежності України і Дня державного прапору на святковому вечері був відзначений педагогічний колектив КЗ «Дніпрорудненська гімназія "Софія" – ЗОШ І-ІІІ ст. №1». Голова громадської організації "На Варті" Наталя Кононенко привітала освітян зі святом і вручила Почесну грамоту директору гімназії «Софія» Світлані Притулі.

Вразили всіх присутніх у залі кількість педагогічних династій Дніпрорудного, представники яких були запрошені на сцену. Їх у нас аж 26!

Творчі, артистичні, талановиті педагоги навчальних закладів нашого міста підготували для глядачів святковий концерт. Їхні виступи викликали дружні оплески, радість, спогади, і сміх, і сльози...

Шановні освітяни, висловлюємо вам щиру вдячність за вашу благородну, але таку нелегку працю, за великий талант, за любов до дітей і рідного краю! Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, щастя й удачі!

 

 

 

Дата розміщення - 01.10.2021 17:11
Переглядів- 307