Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

20 травня 2021 № 124

 

Про скликання чергової десятої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову десяту сесію Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання 24 червня 2021 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

Внести до проєкту порядку денного засідання чергової десятої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання наступні питання:

Інформація про стан доріг у місті Дніпрорудне

1. Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 36 «Про місцевий бюджет Дніпрорудненської міської територіальної громади на 2021 рік (0856000000)»

2. Про затвердження плану роботи сесій Дніпрорудненської міської ради на ІІ півріччя 2021 року

3. Про припинення дії договору на встановлення земельного сервітуту для використання земель загального користування для розміщення бігборду без винесення меж в натурі в районі вул. Нижня та вул. Тітова м. Дніпрорудне гр. Солоповій В.Ф.

4. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення та обслуговування рекламного стенду в районі вул. Нижня та вул. Тітова м. Дніпрорудне гр. Коржу А.М.

5. Про Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування меблевого магазину-салону з прибудовою за адресою: вул. Нижня, 54-г, м. Дніпрорудне гр. Лаішевкіну А.В.

6. Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення торгівельного павільйону за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 24е ФОП Замрій З.Я.

7. Про внесення змін до рішення сорок першої сесії Дніпроруднеської міської ради сьомого скликання від 26.06.2018 № 14 «Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування літньої площадки за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Центральна, біля буд. 35 ТОВ «ТМ «АРГОС»»

8. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

9. Про затвердження умов оренди та надання згоди на оренду комунального майна (передачу в оренду) нежитлового приміщення загальною площею 88.9 кв.м, розташованого за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд. 22, прим. 35, Запорізькому обласному центру зайнятості без проведення аукціону

10. Про затвердження умов оренди та надання згоди на оренду комунального майна (передачу в оренду) нежитлового приміщення загальною площею 156.52 кв.м, розташованого за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Героїв праці, буд. 15, прим 177 Головному управлінню пенсійного фонду України в Запорізькій області без проведення аукціону

11. Про затвердження умов оренди та надання згоди на оренду комунального майна (передачу в оренду) нежитлових приміщень, розташованих на ІІ – ІV поверхах адміністративної будівлі за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул. Шахтарська, буд.2, КЗ Дніпрорудненська гімназія «Софія» ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» ДМР ВР ЗО без проведення аукціону

12. Про затвердження умов оренди та надання згоди на оренду комунального майна (передачу в оренду) нежитлового приміщення загальною площею 27.3 кв.м, розташованого за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Героїв праці, буд. 15, прим 183

13. Про намір передати майно в оренду та включення потенційного об’єкту оренди комунального майна - нежитлового приміщення № 74 (згідно з технічним паспортом), загальною площею 23.0 кв. м, розташованого на ІІ поверсі приміщення аптеки № 243 за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Героїв праці, буд. 21а, до переліку першого типу

14. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ