Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

17 червня 2021 № 151

 

Про скликання чергової одинадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову одинадцяту сесію Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання 22 липня 2021 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

Внести до проєкту порядку денного засідання чергової одинадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання наступні питання:

Інформація про діяльність дільниці благоустрою за І півріччя 2021 та план роботи на ІІ півріччя 2021 року

1. Про затвердження виконання міського бюджету за І півріччя 2021 року

2. Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 36 «Про місцевий бюджет Дніпрорудненської міської територіальної громади на 2021 рік (0856000000)»

3. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

4. Про затвердження умов оренди частини покрівлі загальною площею 139.1 кв. м будівлі кінотеатру «Сучасник» за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд.16

5. Про намір передати майно в оренду та надання згоди (погодження) на передачу в оренду 1/3 частини будівлі ЦТП № 5 загальною площею 70 кв. м за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Набережна, 12 д

6. Про включення потенційного об’єкту оренди - 1/3 частина будівлі ЦТП № 5 загальною площею 70 кв. м за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Набережна, 12 д до Переліку першого типу

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення та відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва за адресою: ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», діл.40 м. Дніпрорудне, гр. Путніній Т.А.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення та відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва за адресою: ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», діл.41, м.Дніпрорудне, гр. Путніній Т.А.

9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області Орєхіну О.В.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне вул. Центральна, 53 ОСББ «ЦЕНТРАЛЬНИЙ 53»

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне вул. Шахтарська, 40, 42 ОСББ «ШАХТАРСЬКА 40-42»

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для обслуговування будівлі за адресою: м. Дніпрорудне вул.Нижня,54 ФОП Лаішевкіну А.В.

13. Про скасування рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради народних депутатів від 14.05.1996 № 240 «Про виділення земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків» гр. Матюніної Г.В. (Кузьменко Г.В.)

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Приморська, 19 гр. Матюніній К.П.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Тітова,63 гр. Острогляд О.М.

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Степна, 13, с. Златопіль Василівського району Запорізької області гр. Ковалевичу М.Ф.

17. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провул. Рудний, 3, м. Дніпрорудне гр. Стороженко І.О.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 156/703) за адресою: вул. Приморська, 17б, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/723) за адресою: вул. Набережна, 12е, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/734) за адресою: вул. Молодіжна, 7а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/726) за адресою: вул. Зелена, 1б, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/730) за адресою: пр. Ентузіастів, 17б, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 156/707) за адресою: вул. Літня, 43а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/725) за адресою: вул. Молодіжна, 2б, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 156/708) за адресою: вул. Миру, 30а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/715) за адресою: вул. Шахтарська, 30а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/732) за адресою: пр. Ентузіастів, 23а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/717) за адресою: вул. Центральна, 53а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/729) за адресою: вул. Центральна, 10а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/714) за адресою: вул. Центральна, 33а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/716) за адресою: вул. Шахтарська, 38а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/728) за адресою: вул. Центральна, 12д, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/735) за адресою: вул. Зелена, 1в, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/713) за адресою: вул. Центральна, 21а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/711) за адресою: вул. Шахтарська, 10а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/712) за адресою: вул. Центральна, 7а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/720) за адресою: вул. Шахтарська, 20а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/727) за адресою: вул. Набережна, 13а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 3Д/724) за адресою: вул. Зелена, 2а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (розташування будівлі промбази дільниці РЕМ) за адресою: вул. Нижня, 5, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/719) за адресою: вул. Героїв праці, 19б, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/718) за адресою: вул. Героїв праці, 17г, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: пр. Ентузіастів, 24ж, м. Дніпрорудне ТОВ «АВТОБУД-ДНІПРО»

44. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – майданчику для тимчасової зупинки особистого транспорту мешканців будинку по вул.Центральна, 55, м. Дніпрорудне

45. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Героїв праці, 25б, м.Дніпрорудне гр. Борисенко Ю.Г.

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Шевченко, 30, с. Маячка, гр.Тарасенко М.П.

47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства біля будинку за адресою: вул.Тітова.69, м. Дніпрорудне гр. Острогляд О.М.

48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства біля будинку за адресою: вул.Українська,5, с. Златопіль гр. Прохорову О.Д.

49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Дніпрорудне пр. Ентузіастів,4 ОСББ «ЕНТУЗІАСТІВ, 4»

50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с.Златопіль, вул. Центральна,2/4 гр.Орєхіну О.В.

51. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення садівництва за адресою: СГОК «Маяк-8», ділянки № 125,126, гр. Нікітчук О.П.

52. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту за адресою: вул.Набережна, біля буд. 4, м. Дніпрорудне ФОП Бадовій Л.О.

53. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту за адресою: пр. Ентузіастів, біля буд. 3, м. Дніпрорудне гр. Кулієву А.Х.

54. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ