Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення виконавчого комітету

Рішення позачергового засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради, які були прийняті 30.08.2019

146 Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Благоустрій зони відпочинку по вулиці Набережна 13/2, м.Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»
147 Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Будівництво комплексу об’єктів спортивно-розважального призначення, з благоустроєм території та наземними автостоянками на земельній ділянці площею 4,5 га за адресою: вул. Набережна 13/1, м.Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»
148 Про надання та затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Нове будівництво та благоустрій зони відпочинку по вулиці Набережна 13/2, м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»
149 Про надання та затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Будівництво комплексу об’єктів спортивно-розважального призначення, з благоустроєм території та наземними автостоянками на земельній ділянці площею 4,5 га за адресою: вул. Набережна 13/1, м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»
150 Про затвердження робочого проекту «Нове будівництво та благоустрій зони відпочинку по вулиці Набережна 13/2, м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»