Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Звіт про використання бюджетних коштів (для розпорядників інформації, що використовують бюджетні кошти), зокрема за окремими бюджетними програмами

Паспорт набору даних


Ідентифікаційний номер набору даних

3

Найменування набору даних

Звіт про використання бюджетних коштів (для розпорядників інформації, що використовують бюджетні кошти), зокрема за окремими бюджетними програмами

Стислий опис змісту набору даних

Усі форми бюджетної звітності містять: назву установи; адресу; період подання; організаційно-правову форму господарювання; код та назву відомчої та програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету. Форми звітності складені у гривнях з копійками. 

Форма №2 містить інформацію про: коди економічної класифікації видатків (КЕКВ); затверджено на звітний рік; затверджено на звітний період (рік); залишок на початок звітного року; надійшло коштів за звітний період (рік); касові за звітний період (рік); фактичні за звітний період (рік); залишок на кінець звітного періоду (року). 

Форма №4-1 містить інформацію про: доходи, розписані за кодами класифікації доходів бюджету; затверджено на звітний рік; залишок на початок звітного року; перераховано залишок; отримано залишок; нараховано доходів за звітний період (рік); надійшло коштів за звітний період (рік); касові за звітний період (рік); фактичні за звітний період (рік); залишок на кінець звітного періоду (року). 

Форма №4-2 містить інформацію про: доходи, розписані за кодами класифікації доходів бюджету; затверджено на звітний рік; залишок на початок звітного року; перераховано залишок; нараховано доходів за звітний період (рік); надійшло коштів за звітний період (рік); касові за звітний період (рік); фактичні за звітний період (рік); залишок на кінець звітного періоду (року).

Відомості про мову інформації

Українська

Формат (формати), в якому доступний набір даних

doc, docx, xls, xlsx, zip, pdf

Формат стиснення набору даних (за наявності такого стиснення)

zip

Дата і час першого оприлюднення набору даних

01.08.2016

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

13.02.2021

Дата актуальності даних у наборі даних

13.02.2021

Періодичність оновлення набору даних

Щоквартально

Ключові слова, які відображають основний зміст набору даних

 

Гіперпосилання на набір даних (електронний документ для завантаження або - інтерфейс прикладного програмування)

Завантажити

Гіперпосилання на структуру набору даних (електронний документ для завантаження або інтерфейс прикладного програмування)

Завантажити

Відомості про розпорядника інформації

Дніпрорудненська міська рада

Відомості про відповідальну особу

Головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

Структура набору даних

Завантажити


Набір даних

Завантажити


Iнформація щодо подальшого використання набору даних

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації)

Переглядiв - 1262