Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Свято дитинства

Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті людини, бо кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей! Це нагадування дорослим про те, що на нашій планеті всі дівчатка та хлопчики повинні бути щасливими.

Сьогодні молодіжна організація запорізьких гірників (М.О.З.Г.) ПрАТ ЗЗРК, за підтримки Генерального директора Дмитра Колєснікова, директора з персоналу Віталія Хрола в актовому залі молодіжного штабу привітали дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних малозабезпечених сімей зі святом. Малеча отримала в подарунок картини по номерам. Крім того, для всіх дітлахів був організований перегляд мультфільмів.

Молодіжна організація запорізьких гірників (М.О.З.Г.) ПрАТ ЗЗРК дякує за співпрацю Службу у справах дітей Дніпрорудненської міської ради, фахівця із соціальної роботи КУ «Центр соціального обслуговування» ДМР Тетяну Панько і бажає миру і злагоди кожній дитині, кожній родині.

 

 

Дата розміщення - 01.06.2021 16:58
Переглядів- 81