Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

ПОСАДОВЦІ І ДЕПУТАТИ ДНІПРОРУДНОГО НА ЗМАГАННЯХ РАЙОННОЇ СПАРТАКІАДИ

24 червня на базі КЗ «Василівська дитячо-юнацька спортивна школа «Таврія» пройшли змагання І районної Спартакіади серед восьми збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та старост Василівського об’єднаного району, в яких прийняли участь посадовці і депутати Дніпрорудненської міської територіальної громади: Сергій Малиш, Євгеній Висоцький, Ольга Швец, Марина Терещенко, Олена Ничипурук, Юрій Борисенко, Володимир Брик, Владислав Амірзянов, Ігор Тронь, Микита Шарапов, Олександр Степанюк.

Змагання відбулися з шести видів спорту: футболу, паркового волейболу, настільного тенісу, більярду, шахів та шашок. За результатами змагань наші спортсмени завоювали призові місця за окремими видами спорту. Перше загальнокомандне місце по праву завоювали наші шашисти - Юрій Борисенко і Марина Терещенко. Третє місце у шахматистів – Євгена Висоцького і Ольги Швец та команди волейболістів, до складу якої увійшли Сергій Малиш, Наталія Герасименко, Олександр Степанюк, Микита Шарапов, Юрій Борисенко, Владислав Амірзянов, Володимир Брик та Олена Ничипурук.

 

Ми пишаємося нашими колегами за їх активну життєву позицію, оптимізм і невгасаючу любов до спорту. І як то кажуть, головне – не перемога, а участь, командний дух, позитивний настрій. Ми впевнені - все ще попереду!

Дата розміщення - 25.06.2021 15:13
Переглядів- 123