Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Святкові заходи вдалися на славу!

27 и 28 червня з нагоди Дня молоді і Дня Конституції відбулися святкові заходи на території Дніпрорудненської міської громади.

27 червня незважаючи на грозу і зливу артисти КЗ «Дніпрорудненський ПК «Гірник» - молодіжний гурт «Бриз» (керівник Оксана Беспалько), солісти Олена Гончарова, Катерина Шпонько, Оксана Беспалько, Ольга Дмитрук та солістка з села Балки Софія Свидерська привітали жителів села Маячка святковим концертом, подарували їм гарний настрій і незабутні враження. У програму свята крім концертних номерів увійшли ігри та конкурси, які підготувала і провела для глядачів завідуюча сектором художньої самодіяльності ПК «Гірник» Ірина Гончарова. Вдячні маячани були у захваті від проведеного свята і дружними оплесками довго не відпускали зі сцени артистів.

28 червня у День 25-ої річниці Конституції України відбувся святковий захід у місті Дніпрорудне. Міський голова Євгеній Матвєєв привітав присутніх з державним святом і побажав всім – і мешканцям Дніпрорудного, і гостям нашого міста гарного настрою, мирного неба над головою, благополуччя і впевненості у завтрашньому дні.

На імпровізованій святково прикрашеній сцені перед ПК «Гірник» творчі колективи комунальних закладів міста підготували чудовий концерт «Молодість, творчість, успіх!», в якому виступили солістки вокального ансамблю «Сонечко» КЗ СМНЗ «Дніпрорудненська дитяча мистецька школа» - Ксенія Завгородня, Вікторія Кунах та Ярослава Ганістрат (керівник Людмила Дмитриченко), дитячий фольклорний ансамбль «Намистечко» (керівник Валентина Лисенко), вокальний ансамбль «Бриз» (керівник Оксана Беспалько), учасники хору «Калина» (керівник Юрій Кобиляцький), солісти - Валентина Лисенко, Олена Гончарова, Таісія Зіміна, танцювальний колектив «Пілігрим» (керівник Галина Тімакова), учасники колективу бального танцю «ЛізаГрація» (керівник Єлізавета Іванюха) та Зразковий цирковий колектив «Романтики» (керівник Марія Титаренко).

Майже дві години концертної програми пролетіли непомітно. Співи, танці та захоплюючі виступи акробатів не відпускали увагу глядачів ні на секунду! І вкотре свято вдалося на славу, а присутні на заході переконалися, що у нашому невеличкому містечку гірників живе і розвивається гідна зміна досвідченим діячам культури - прекрасна, талановита молодь.

 

 

 

Дата розміщення - 30.06.2021 07:56
Переглядів- 94