Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

6 вересня – День Народження мережі ЦНАП

Виконавчий комітет та депутатський корпус Дніпрорудненської міської ради вітає Дніпрорудненський Центр надання адміністративних послуг з Днем Народження. Дякуємо Вам за кропітку працю, оперативність, відкритість та доступність. Для нашої громади Ви стали головною ланкою на шляху до оптимізації документації.

Бажаємо Вам процвітання, гармонічних відносин з клієнтами та стабільної роботи техніки і всієї електронної системи. Нехай ваше життя буде наповне тільки яскравими барвами.

З нагоди свята секретар міської ради Ірина Ручка, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Малиш, Сергій Петелько, Наталія Лушнікова та керуюча справами виконкому Наталія Торопова привітали працівників ЦНАПу зі святом.

 

 

Дніпрорудненський Центр надання адміністративних послуг за поточний рік надав послуги близько 8 тисячам осіб. Адміністративних послуг на платній основі надано на 136569 гривень, перевиконали план на 50 569 гривен.

 

У найближчому майбутньому паспортний стіл ЦНАПу буде надавати послуги з видачі закордонних паспортів. Для цього закуплено потрібне обладнання, додана штатна одиниця та оголошено конкурс.

 

 

 

Дата розміщення - 06.09.2021 16:15
Переглядів- 180