Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

21 вересня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Про готовність підприємств житло-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

- Про заходи щодо попередження та ліквідації наслідків метеорологічних надзвичайних ситуацій на території Дніпрорудненської міської територіальної громади в зимовий період 2021-2022 років.

- Про погодження режиму роботи об’єктів сфери обслуговування.

- Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим та іншим категоріям громадян міста.

- Про відшкодування вартості проїзду хворим нефрологічного профілю.

- Про внесення змін до рішення виконкому від 17.01.2017 № 03 «Про затвердження Положення про роботу постійно діючої комісії з розгляду питань щодо відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання при влаштуванні споживачами індивідуальної (автономної) системи теплопостачання в житлових будинках м. Дніпрорудне».

- Про визначення об’єктів та видів суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

- Про погодження проекту Програми організації та проведення суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у Дніпрорудненській міській територіальній громаді на 2022 рік.

- Про погодження міської Програми забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань засобами радіаційного та хімічного захисту на 2021 рік.

- Про погодження доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дніпрорудненської міської територіальної громади на 2021 рік.

- Про розподіл службової житлової площі за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, буд. 4, кв. 207.

- Про розподіл службової житлової площі за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, буд. 12, кв. 16.

- Про надання дозволу ФОП Кириленку Олександру Андрійовичу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: перехрестя пр. Ентузіастів та вул. 50 років Перемоги м. Дніпрорудне.

- Про надання дозволу ФОП Літке Наталі Володимирівні на розміщення зовнішньої реклами за адресою: перехрестя пр. Ентузіастів та вул. Центральна м. Дніпрорудне.

- Про надання та затвердження гр. Б. будівельного паспорту для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Героїв праці, …, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область.

- Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів,1.

- Про надання та затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Реконструкція квартири №… шляхом прибудови балкону в житловому будинку по вул. 50 років Перемоги, …, м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області».

- Про заяву ХХХ про надання дозволу на дарування 1/3 частки квартири.

- Про заяву ХХХ про надання дозволу на дарування квартири ХХХ.

- Про заяву ХХХ про надання дозволу на дарування квартири ХХХ.

- Про встановлення піклування ХХХ над ХХХ.

- Про встановлення піклування ХХХ над ХХХ та інші.

 

Дата розміщення - 22.09.2021 10:23
Переглядів- 186