Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Засідання комісії ТЕБ та НС: "жовта" зона карантину

Сьогодні, 22 вересня в міській раді Дніпрорудненської територіальної громади відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії обговорили питання щодо входження України в "жовту" зону карантинних обмежень та готовність Дніпрорудненської громади до цих умов.

"Жовта" зона - з 00:00 23 вересня.


У постанові Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, на період до 31 грудня 2021 року” йдеться, що навчальні заклади працюють тоді, коли вакциновано 80% працівників для "жовтої" зони і 100% - для "червоної". 

Відповідно до постанови Кабміну заклади освіти йдуть на карантин, якщо вакцинованих працівників менше 80%. 

Показники вакцинації Дніпрорудненських освітян можна побачити за наступними посиланнями: 

Заклади середньої освіти

Заклади дошкільної освіти

На засіданні комісії з ТЕБ та НС було запропоновано провести вакцинацію освітян у закладах освіти мобільною групою Дніпрорудненського центру ПМСД. Ця процедура потрібна, аби не зупиняти роботу навчальних закладів в умовах "жовтої" зони. 

Заклади освіти, в яких буде менше 80% вакцинованих працівників закриваються на карантин, крім дитячих садочків, початкових класів та спеціалізованих. 

Заклади дошкільної, початкової та спеціальної освіти працюватимуть у звичному режимі.

 

 

 

 

Дата розміщення - 22.09.2021 17:03
Переглядів- 453