Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Відкриття відновленої спортивної локації у Дніпрорудному

Сьогодні, 1 жовтня, було відкрито відновлену спортивну локацію в рамках президентської програми "Активні парки - локації здорової України" біля стадіону Дніпрорудненського індустріального коледжу.

На відкритті спортивного майданчику були присутні секретар міської ради Ірина Ручка, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Лушнікова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Сохань, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлія Бакарджиєва, депутат міської ради Микита Шарапов. Також на свято спорту завітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Василівської райдержадміністрації Наталія Артеменко. 

Відкриття майданчику супроводжувалось виступом Марини Фролової учасниці зразкового циркового колективу "Романтики", демонстрацією вправ на перекладині й брусах від студента коледжу групи ПЕ-21 Сергія Разумного та спільною святковою руханкою. 

На заході були нагороджені Подяками міського голови колектив Дніпрорудненського індустріального технікуму в особі директора Наталії Новік та колектив ДНЗ "Дніпрорудненський професійний ліцей" в особі директора Сергія Осипенка, які сприяли відновленню локації та популяризації спорт у громаді. 

Слова вдячності висловлюємо за спонсорську допомогу члену виконавчого комітету Сергію Шарапову та директору КП "Дніпрорудненські теплові мережі " Анатолію Шпонько.

 

 

 

Дата розміщення - 01.10.2021 18:28
Переглядів- 383