Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Ведуться осінні роботи з благоустрою території громади

Під керівництвом провідного спеціаліста з питань благоустрою Таїсії Редько почалось активне висадження дерев. З початку жовтня в Дніпрорудненській міській територіальній громаді було висаджено 102 одиниці зелених насаджень: 61 саджанець лип, 11 саджанців блакитних ялинок і 30 саджанців кленів.

27 кленів висадили працівники КП "Комфорт" ДМР на земельній ділянці від магазину «АТБ» до церкви, 3 клени висадили Світлана Литвин та Сергій Кулініч  біля сільського клубу у с. Златопіль.

Зелені насадження отримано за попереднім усним запитом провідного спеціаліста з питань благоустрою Таїсії Редько до депутата Дніпрорудненської міської ради Артема Лаішевкіна (подарував громаді 30 кленів) та до жителя с. Златопіль Сергія Кулініча (на безоплатній основі виділив 61 саджанець лип зі свого городу), 11 блакитних ялинок було подаровано банком «ПУМБ».

11 жовтня працівники КП «Комфорт» ДМР привели в належний стан територію біля пам’ятника Загиблим воїнам на перехресті доріг між м. Дніпрорудне та прилеглими селами. Робітники комунального підприємства Ольга Мироненко, Тетяна Яковлева, Галина Натовська, Костянтин Кулініч та Євгеній Яцуненко викосили порослу траву, постригли та вирівняли живу огорожу, провели підрізку троянд та прибрали сміття, аби територія пам’ятника виглядала відповідно до вимог благоустрою.

Дата розміщення - 13.10.2021 16:10
Переглядів- 74