Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

ВШАНУЙМО ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ЗА УКРАЇНУ!

Напередодні знаменних свят у с. Златопіль відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню захисників і захисниць України, у якому взяли участь міський голова Євгеній Матвєєв, секретар ради Ірина Ручка, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Лушнікова, Сергій Кулініч, Світлана Литвин та інші жителі села.

На заході була відкрита меморіальна дошка учаснику АТО, водію 13 відокремленого мотопіхотного батальйону Уварову Роману Валерійовичу, який загинув у 2016 році внаслідок тяжкого поранення.
Право відкрити меморіальну дошку було надано матері загиблого, жительниці с. Златопіль - Валентині Уваровій, міському голові Євгенію Матвєєву, члену виконкому Дніпрорудненської міської ради Сергію Шарапову та жителю села Сергію Кулінічу.

Пам’ять загиблих воїнів, які віддали своє життя за незалежність України, присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки. У цей же день були покладені квіти і на могили загиблих в АТО Олексія Сергєєва, Романа Уварова і Руслана Кушова.

Ми вдячні всім воїнам, що захищали і захищають нашу рідну землю. Нехай пам’ять про загиблих назавжди залишиться у серцях людей.

 

Дата розміщення - 13.10.2021 19:44
Переглядів- 112