Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Проведено профілактичний рейд «Канікули»

З метою профілактики правопорушень серед підлітків, захисту дітей від несприятливих ситуацій, служба у справах дітей, завідувачка відділення з соціальної роботи КУ «Центр соціального обслуговування» Панько Т.О. з 01.11.2021 року по 05.11.2021 року провели на території Дніпрорудненської міської громади профілактичний рейд «Канікули».

У ході рейду разом з провідним спеціалістом з питань торгівлі та захисту прав споживачів апарату міської ради та її виконавчого комітету Піскун С.Д. в торгівельних закладах міста перевірено розміщення попереджувальної інформації щодо заборони продажу алкогольних, пива, слабоалкогольних та тютюнових виробів дітям.

З метою недопущення виникнення фактів насилля будь-якого характеру відносно дітей відвідано 7 сімей соціально вразливих категорій, з них: 4 опікунських сім’ї (перевірки виконання обов’язків опікуна) та 3 cім’ї, які перебувають в складних життєвих ситуаціях. Особлива увага зверталась на створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей, забезпечення систематичного відвідування дітьми шкільного віку навчального закладу. Батькам та опікунам надані поради щодо формування навичок відповідального батьківства, підвищення рівня виховного потенціалу та профілактики шкідливих звичок. З усіма батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, контролю за місцем перебування їх дітей у вечірній час, недопущення вживання алкогольних напоїв, також батьків попереджено про правову відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків згідно з чинним законодавством.

Службою приділяється посилена увага правоосвітній роботі та роботі з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини», у зв’язку з погіршенням погодних умов в осінньо – зимовий період, служба у справах дітей Дніпрорудненської міської ради направила листи до всіх освітніх закладів міста з проханням приділити особливу увагу дітям закладу, які опинились в складних життєвих ситуаціях, провести роз’яснювальну роботу з батьками щодо недопущення випадків загрози життю та здоров’ю дітей. А у разі виникнення такої загрози терміново надавати інформацію до служби у справах дітей.

За результатами оглядів складено акти обстеження житлово – побутових умов проживання дітей. У зв’язку з загрозою життю та здоров’ю одна дитина терміново вилучена з сім’ї.

 

 

 

 

Начальник служби Ніна ДЖЕМЕЛА

Дата розміщення - 05.11.2021 13:08
Переглядів- 163