Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

НОВОРІЧНЕ СВЯТО У ЗЛАТОПОЛІ

Новий рік і Різдво – найулюбленіші свята для кожного з нас. І справа не тільки у подарунках, а й у передчутті дива, надії на втілення мрій. Тому не дивно, що найбільше на ці свята чекає саме малеча. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти в їх серцях віру в чудеса. А Новий рік − це свято, коли чудеса трапляються щосекунди.

25 грудня у комунальному закладі «Златопільський сільський клуб» відбулося Новорічне свято для дітей.

Герої новорічних казок Дід Мороз та Снігуронька провели для маленьких златопільців святкові конкурси та активні ігри, вручили їм солодкі подарунки. 

За сприяння депутата Запорізької обласної ради Сергія Джугана отримали подарунок- два футбольні м’ячі й златопільські спортсмени.

Завітала на свято й секретар Дніпрорудненської міської ради Ірина Ручка і побажала малечі зростати здоровими, добрими і щасливими, а їх батькам - достатку, родинного затишку й душевного тепла.

На новорічному заході виступила із цирковим номером «Новорічний карнавал» учениця комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» Вікторія Герасименко.

Культурний захід було організовано та проведено за ініціативи директора комунального закладу «Златопільській сільський клуб» Світлани Литвин, жителя села Златопіль Сергія Кулініча та за участю депутата Дніпрорудненської міської ради Вікторії Маслової.

 
Дата розміщення - 27.12.2021 16:07
Переглядів- 173