Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

18 лютого 2021 №38

 

Про скликання чергової сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сьому сесію Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання 25 березня 2021 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

Внести до проєкту порядку денного засідання чергової сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання наступні питання:

- Інформація про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста за 2020 рік

1. Про внесення змін до рішення сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 36 «Про місцевий бюджет Дніпрорудненської міської територіальної громади на 2021 рік (0856000000)»

2. Про оприлюднення проекту регуляторного акту-рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2022 рік»

3. Про припинення дії договору на встановлення земельного сервітуту на право проїзду та зупинки на транспортному засобі по наявному шляху для надання автопослуг за адресою: пр. Ентузіастів, біля буд. 13, м. Дніпрорудне ФОП Косовану С.Д.

4. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) Єременко А.О. із земель колективної власності колишнього КСП ім.Шевченко для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дніпрорудненської територіальної громади Василівського району Запорізької області

5. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право проїзду та зупинки транспортних засобів на території загального користування для надання автопослуг за адресою: міська площа, м.Дніпрорудне ФОП Грабовець О.Д.

6. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право проїзду та зупинки транспортних засобів на території загального користування для надання автопослуг за адресою: міська площа, м.Дніпрорудне ФОП Клипі В.С.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення та відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (для розміщення та обслуговування об’єкту нерухомого майна) за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Центральна, 51-а, ФОП Бадовій Л.О.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення та відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва за адресою: ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», м. Дніпрорудне, гр. Яковенко О.В.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 30 гр. Шквирі В.В.

10. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування нерухомого майна – магазину «СІЧ» за адресою: вул. Шахтарська, 8, м. Дніпрорудне ФОП Самофалу І.М.

11. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: вул. Молодіжна, 3г, м. Дніпрорудне гр. Хохлову Д.Г.

12. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, буд.13, кв. 44 гр. Ребровій Л.А.

13. Про продовження терміну дії договору № 2 від 01.09.2020 про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію)

14. Про продовження терміну дії договорів оренди землі для розміщення та обслуговування електричної станції з використанням енергії сонячного випромінення ТОВ «ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГІЯ ЗАПОРІЖЖЯ»

15. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

16. Про надання згоди на користування приміщенням

17. Про затвердження міської Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2021 рік

18. Про затвердження Програма організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у м.Дніпрорудне на 2021 рік

19. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ