Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

02 квітня 2021 № 88

 

 

Про ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку Дніпрорудненської територіальної громади

 

З метою забезпечення здобуття дошкільної та загальної середньої освіти усіма дітьми, які проживають на території Дніпрорудненської міської територіальної громади, відповідно до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року № 684 (зі змінами), керуючись п. 20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити Олену Левченко провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету відповідальною за створення і постійне оновлення реєстру даних про дітей дошкільного та шкільного віку від 3 до 18 років (далі – Реєстр), які проживають на території Дніпрорудненської міської територіальної громади.

2. Вести Реєстр згідно закріпленої території обслуговування за закладами загальної середньої освіти, що належать до комунальної форми власності (додаток 1).

3. Відповідальному за створення і постійне оновлення Реєстру:

1) Вносити до Реєстру (додаток 2, таблиця 1) персональні дані дитини шкільного віку: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дата народження, місце проживання чи перебування, місце навчання (заклад освіти), форма навчання та належність до категорії осіб з особливими освітніми потребами (надалі - дані).

2) Видаляти з Реєстру дані дитини шкільного віку у разі:

досягнення нею повноліття;

здобуття нею повної загальної середньої освіти;

наявності письмово підтвердженої інформації про взяття її на облік (включення до реєстру) на території іншої адміністративно-територіальної одиниці;

її вибуття на постійне місце проживання за межі України (з припиненням здобуття загальної середньої освіти в Україні).

3) Для забезпечення реалізації прав дітей дошкільного віку на здобуття дошкільної освіти вносити до Реєстру інформація про кількість дітей дошкільного віку.

4) Використовувати для створення та оновлення Реєстру отримані дані про дітей дошкільного та шкільного віку, у тому числі з інших реєстрів або баз даних.

5) Здійснювати протягом 10 робочих днів обробку даних, з дня їх отримання, з дотриманням вимог Законів України «Про інформацію», «Про захист персональних даних», у тому числі звіряти їх з даними Реєстру та у разі потреби вносити до нього відповідні зміни і доповнення.

6) Вносити або змінювати дані про дитину в Реєстрі відповідно до письмової заяви батьків (одного з батьків) дитини чи інших законних представників згідно п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 (зі змінами).

7) Складати та подавати на підставі даних Реєстру статистичний звіт про кількість дітей дошкільного та шкільного віку за формою та у порядку, затвердженому Міністерством освіти і науки.

4. Керівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, які розташовані на території Дніпрорудненської міської територіальної громади:

1) Вести облік вихованців, учнів та надавати щороку не пізніше 15 вересня до відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету дані про всіх учнів, які зараховані, та дані про кількість вихованців, які відвідують такий заклад або перебувають під його соціально-педагогічним патронатом.

2) Здійснювати облік учнів щодо зарахування, переведення, відрахування із закладу освіти.

3) Подавати не пізніше 15 числа наступного місяця до відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету дані про учнів, які переведені до іншого закладу освіти або відраховані з нього, зазначаючи місце продовження здобуття ним загальної середньої освіти (заклад освіти) (додаток 2, таблиця 2).

4) Невідкладно повідомляти сектору ювенальної превенції Дніпрорудненський ВП Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області, Службі у справах дітей Дніпрорудненської міської ради у разі відсутності учня, який не досягнув повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин.

5. Сектору ювенальної превенції Дніпрорудненський ВП Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області, Службі у справах дітей Дніпрорудненської міської ради у випадку отримання повідомлень щодо порушень прав дитини на здобуття загальної середньої освіти проваджувати діяльність відповідно до чинного законодавства України.

6. Структурним підрозділам Дніпрорудненської міської територіальної громади, спеціальним установам та закладам, які здійснюють соціальний захист і профілактику правопорушень, закладам освіти усіх типів та форм власності надавати інформацію про дітей дошкільного і шкільного віку на вимогу відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Лушнікову.

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ

 

 

Додаток 1
до розпорядження міського голови
від 02.04.2021 № 88

 

Території обслуговування, закріплені за закладами загальної середньої освіти, згідно рішення виконкому від 19.09.2017 № 158

 

Комунальний заклад «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області

- всі будинки в мікрорайоні № 1;

- в мікрорайоні № 3 будинки по пр. Ентузіастів: 15, 17,19, 21. 

Комунальний заклад «Дніпрорудненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів «Світоч» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області

- всі будинки в мікрорайоні № 2,

- в мікрорайоні № 3 по вул. Центральній з будинку № 4 по будинок № 20; будинки по вул. Набережній: 12, 12а, 12б, 12в, 12г,14. 

Комунальний заклад «Дніпрорудненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів «Талант» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області

- всі будинки в мікрорайоні № 4;

- в мікрорайоні № 3 будинок № 27 по пр. Ентузіастів;

- всі будинки в мікрорайоні № 5.

Комунальний заклад «Дніпрорудненська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області

- всі будинки по вул. Маяковського, вул. Шкільній, вул. Запорізькій, вул. Літній, вул. Будівельників, вул. Приморській, вул. Парковій, вул. Козацькій, вул. Миру, вул. Дружби;

- всі будинки (непарна сторона) по вул. Тітова;

- всі будинки по провулкам: Гресовський, Сонячний, 1 Травня, Садовий, Гірницький, Тополиний.

 

 

Заступник міського голови з
питань діяльності виконавчих
органів ради Наталія Лушнікова

 

 

 

Додаток 2
до розпорядження міського голови
від 02.04.2021 № 88

 

 

Форма Реєстру даних про дітей дошкільного та шкільного віку

від 3 до 18 років, які проживають на території

Дніпрорудненської міської територіальної громади

 

Таблиця 1

Прізвище, ім’я, по батькові дитини

Дата народження

Місце проживання/ перебування

Місце навчання (заклад освіти)

Форма навчання

Належність до категорії з ООП

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таблиця 2

Прізвище

 

Ім’я

По батькові

Дата народ

ження

Адреса місця реєстрації або проживання

№ наказу

Дата вибуття

Куди вибув/ вибула

Причина вибуття

Клас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник міського голови з
питань діяльності виконавчих
органів ради Наталія Лушнікова