Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

16 червня 2021 № 150

 

Про підсумки Обласного зльоту-змагання
зі спортивного туризму серед учнівської молоді

 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 08 червня 2021 № 278 «Про підсумки Обласного зльоту-змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді», Програми розвитку освіти Запорізької області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням сесії Запорізької обласної ради від 30.11.2017 № 54, наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 29.12.2020 № 542 «Про залучення учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої діяльності та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів освіти Запорізької області на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької області на 2021 рік», з метою популяризації та широкого залучення учнів до занять туризмом, створення умов для фізичного та духовного розвитку та самовдосконалення молоді, 24-26 травня 2021 року на території турбази «Лиса гора» КЗ «Центр туризму» ЗОР був проведений Обласний зліт-змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді (далі – Зліт), враховуючи рішення головної суддівської колегії Зльоту, керуючись п. 20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Директору КЗ «Дніпрорудненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» ДМР ВР ЗО:

1) проаналізувати результати участі вихованців у Зльоті згідно з додатком (додається);

2) організувати вручення переможцям Зльоту грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

2. Начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету відзначити керівника, команда якого посіли призові місця.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Лушнікову.

 

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ

 

 

Додаток до розпорядження
міського голови
від 16.06 2021 № 150

 

СКЛАД

переможців Обласного зльоту-змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді

Місця

Назва закладу

П.І.Б. керівника

ІІ

КЗ «Дніпрорудненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» ДМР ВР ЗО

Н. Переверзева

ІІІ

КЗ «Дніпрорудненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» ДМР ВР ЗО

Н. Переверзева

 

 

Заступник міського голови з
питань діяльності виконавчих
органів ради Наталія Лушнікова