Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Гаряча лінія для військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину

10.04.2024

Гаряча лінія для військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину

У Запорізькому обласному ТЦК та СП запрацювала «Гаряча лінія» для військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину (СЗЧ).

Іноді виникають ситуації, коли людина залишила військову частину по якимось чинникам (психологічна втома, сімейні обставини, хвороба, тощо), воліла б повернутись, але не знає, як це зробити.

Причин може бути багато – військовослужбовець не знає, де наразі знаходиться бригада (втрачено зв’язок з командиром), людину виключили зі штату, не йдуть на контакт.

У Запорізькому обласному ТЦК та СП можна отримати консультацію, щодо подальших дій, консультацію юриста та психолога, документальний супровід.

Номер, по якому можна звертатись цілодобово: (061) 764-13-54.

Нагадуємо, що продовжує працювати «Гаряча лінія» щодо мобілізації, та проходженню військової служби за контрактом: (061) 764 12 18.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше