Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Мобілізація до лав ЗСУ триває

19.02.2024
Шановні співвітчизники!
 
Дніпрорудненська міська військова адміністрація повідомляє що мобілізація до лав ЗСУ триває, а країна все ще потребує підтримки та захисту. Це час, коли кожен має можливість надати свою допомогу для захисту рідної землі.
Зголоситися на службу - це вищий поклик честі, який дозволить встати на захист свободи та незалежності України. В єдності – найвеличніша сила.
Тому, якщо ви давно вже розмірковували аби вступити у братерство ЗСУ, дати окупантам по зубах, повернути свій дім - звертайтесь до Дніпрорудненської міської військової адміністрації.
Нехай кожен внесе свій внесок у відновлення миру та безпеки на нашій рідній землі. Давайте разом дамо відсіч окупантам і повернемо свої домівки!
Від Дніпрорудненської міської військової адміністрації додамо - ми не покинемо тих хто мобілізується з наших співгромадян і прикладемо максимум зусиль, щоб захисник від громади мав усе необхідне для гідного проходження служби.
 
 
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше