Мобілізація до лав ЗСУ триває
19.02.2024Шановні співвітчизники!
Дніпрорудненська міська військова адміністрація повідомляє що мобілізація до лав ЗСУ триває, а країна все ще потребує підтримки та захисту. Це час, коли кожен має можливість надати свою допомогу для захисту рідної землі.
Зголоситися на службу - це вищий поклик честі, який дозволить встати на захист свободи та незалежності України. В єдності – найвеличніша сила.
Тому, якщо ви давно вже розмірковували аби вступити у братерство ЗСУ, дати окупантам по зубах, повернути свій дім - звертайтесь до Дніпрорудненської міської військової адміністрації.
Нехай кожен внесе свій внесок у відновлення миру та безпеки на нашій рідній землі. Давайте разом дамо відсіч окупантам і повернемо свої домівки!
Від Дніпрорудненської міської військової адміністрації додамо - ми не покинемо тих хто мобілізується з наших співгромадян і прикладемо максимум зусиль, щоб захисник від громади мав усе необхідне для гідного проходження служби.
![](/storage/static-pages/static-pages/fd2a88feca5c23f294cbc4546d7e1089.jpg)