Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Як психологічно відновитися після пережитої небезпеки?

23.01.2024
 Поради щодо цього підготували в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
У більшості випадків через високий рівень гормонів стресу людина не відчуває емоцій чи болю й може не відразу помітити, що їй потрібна допомога. Тож навіть якщо ви не постраждали фізично і шок минув, залишайтеся уважними до свого психічного стану.
Зокрема, частіше спілкуйтеся із рідними та друзями, діліться з ними своїми відчуттями й думками. Така соціальна підтримка є дуже важливою упродовж 3-4 тижнів.
Також намагайтеся зосередитися на повсякденних справах. Вони допоможуть відволіктися та почуватися спокійніше.
Крім того, пригадайте, що раніше допомагало вам відновлювати сили і які дії підживлювали вашу внутрішню енергію. Спробуйте їх виконувати.
Якщо ж ви маєте підвищену емоційність та дратівливість, втратили апетит і нормальний сон, то не зволікайте зі зверненням до спеціаліста.
 
 
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше