Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Верифікація використання компенсації за пошкоджене житло

25.08.2025

Верифікація – сукупність заходів, спрямованих на встановлення факту цільового використання компенсації на відновлення окремих категорій пошкоджених об’єктів нерухомого майна для придбання будівельної продукції з метою виконання ремонту самостійно отримувачем компенсації або шляхом замовлення виконання відповідних послуг та робіт.

Верифікація цільового використання компенсації для проведення ремонту з метою придбання будівельної продукції для проведення ремонту за кожним видом ремонтних робіт, визначених у чек-листі, здійснюється:

  • після завершення проміжного етапу ремонтних робіт;
  • після завершення ремонтних робіт;
  • у разі повторного пошкодження об’єкта нерухомого майна;
  • у разі смерті отримувача компенсації;
  • у разі, коли отримувач компенсації не використав кошти компенсації (повністю або частково) у строки, визначені пунктом 21 Порядку (залишок невикористаних коштів із спеціального рахунка отримувача компенсації через 12 місяців з дня зарахування компенсації у разі проведення ремонту категорії А та 18 місяців з дня зарахування компенсації - у разі проведення ремонту категорії Б повертається банками протягом  20 календарних днів на рахунок АТ “Ощадбанк”).

Файли

Верифікація (на сайт) скориг.docx.pdf

Завантажити
2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше