Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Українцям за кордоном продовжать можливість ДНК-тестування для пошуку рідних

Мінреінтеграції
01.07.2024

Йдеться про тих, хто шукає своїх родичів, зниклих внаслідок агресії російської федерації. Про це повідомляє телеграм-канал Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, МВС України.

❗️Зробити це можна буде в Молдові, Румунії, Болгарії, Угорщині, Франції, Люксембурзі, Бельгії та Нідерландах. Їх збиратиме Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти (МКЗБ).

Щоб записатися на відбір зразків, необхідно залишити інформацію про особу, яка зникла безвісти, за цим посиланням або зателефонувавши до МКЗБ в Україні за номером: (068) 791-00-00 (доступні також месенджери Telegram, Viber, WhatsApp).

📲Мінреінтеграції 

Новини на цю ж тему

Підсумки роботи відділу "Центру надання адміністративних послуг" (ЦНАП) станом на 24.04.2024 рік.

А також стосовно "Програма підтримки військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей - мешканців Дніпрорудненської міської територіальної громади".
Новини ЦНАП
26.04.2024

Важлива інформація для родичів полонених та зниклих безвісти Захисників та Захисниць, а також цивільних осіб, незаконно утримуваних РФ!

Йдеться про подання заявки в Особистому кабінеті Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
ВПО
12.04.2024

Національне інформаційне бюро (НІБ) продовжує приймати інформацію про військовополонених і зниклих безвісти на тимчасово окупованих територіях України.

У січні до Національного інформаційного бюро надійшло близько 17 тисяч звернень
Мінреінтеграції
10.02.2024

Спрощено систему виплат сім'ям полонених, зниклих безвісти та загиблих військовослужбовців

Уряд ухвалив відповідну постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. №884 і від 28 лютого 2022 р. №168» на своєму засіданні.
ВПО
30.01.2024

Функціоналом щодо зниклих безвісти опікується МВС: канали комунікації

У вересні 2023 року Кабмін ухвалив постанову про передачу функцій Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, до Міністерства внутрішніх справ, Міноборони та Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
Мінреінтеграції
15.01.2024
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше