З нагоди Великодня та Всесвітнього дня щедрості, Дніпрорудненська міська військова адміністрація провела захід «Поділись теплом Великодня»!
Участь у цьому заході взяли колективи освітніх закладів та Голова Василівської районної державної адміністрації, начальник військової адміністрації Богдан Староконь. Діти склали великодні пакунки для наших воїнів. Крім пасок, які випікались з любов'ю, також приготували та прикрасили печиво, принесли солодощі, каву та чай. А маленькі артисти передали свої малюнки, привітання та добрі побажання нашим захисникам. 🎨💐
Такий великодній дарунок - наша скромна подяка Збройним Силам України. Наше бажання - щоб дух дому та родинного затишку від мешканців нашої громади торкнувся кожного з тих, хто захищає нас сьогодні. 🏡❤️
Щиро дякуємо усім, хто долучився до заходу та допоміг зробити Великдень яскравим для наших захисників! 🙏🐰 Готуємось зустріти свято з надією і вірою в Перемогу! 💫🌟
![](/storage/news/galleries/23cec918c19cb7d54e7c7dd72143d27b.jpg)
![](/storage/news/galleries/80298f3d354b0be250ff920b94221200.jpg)
![](/storage/news/galleries/c1a5e6c8b84d302a04cf967500649605.jpg)
![](/storage/news/galleries/517370804042a0b0b8ad952f85a0e25a.jpg)
![](/storage/news/galleries/f23349de2b9fab649bae433e01bd4268.jpg)
![](/storage/news/galleries/421ab89e463b21d3a2ce3638bb23e31d.jpg)